şükela:  tümü | bugün
  • macerkopf’a göre apple’ın 2018 iphone serisinin tanıtım tarihi belli olması durumu.

kaynak
  • apple'ın yeni mobil cihaz tanıtımlarını yaptığı eylül lansmanlarının 2018 versiyonu.

yeni iphone ve apple watch modelleri duyurulacaktır. muhtemelen şunlar yer alacak;

apple watch series 4
    iphone 9
    iphone 9 plus
    iphone x plus

iphone se 2 için yukarıdakiler kadar emin değilim, belki bu da duyurulabilir.
  • üst entry devamı olarak
    - yeni macbook
    - yeni düşük bütçeli macbook
    tanıtımı muhtemeldir.
  • eskisi kadar tatvermeyen tanıtımlardır. mal bi çıkıyo piyasaya, anaa o da ne! e bu benim kaç senedir kullandığım 6ile neredeyse bire bir görüntüye sahip!
    işlemciymiş şuymuş buymuş olayına girmiyorum. zaten ilk çıktığında iphone 4 le bile atomu parçalayacağımızı zannediyoduk. demem o ki, elindeki telefon biraz daha yavaşlayacak, sen de adlında pek de hızlanmamış o yeni telefonu alınca psikolojik olarak rahatlayacaksın... artık yemiyoruz güzelim
  • yayını izleyemeyerek boykot edeceğim asdhfadfhag.
  • çıkacak telefon 10 bin lira alan alsın, aldığınız şey telefon ama unutmayın.
  • bu sefer tavuk gibi gıdaklamasalar bari dediğim lansman..

steve jobs'tan sonra fazla yol alamaz oldular kendileri de bunun farkında.. saçmasapan şeylerle insanları kandırıyorlar artık..
  • steve jobs'tan sonra çok ciddi dividend dağıtmaya başlamış, 5 yılda hisseleri 4 katına çıkmış, 1 trilyon dolar değerlemeyi geçmiş modern tarihin finansal açıdan en büyük şirketinin ürün lansmanı.
  • elimdeki 2015 model puntoyu satıp izlemeye koyulacağım lansmandır efenim. ardından aile fertlerine birer cihaz alıp, gidilecek yerler için toplu taşımayı tercih edeceğim.

(bkz: kafayı yemek)