• akşam işten çıkıp, hatunu da işten aldım. baktım cin gibi hala. gel şöyle bir gezelim deyip, parkta 10 tur attık. yoruldu tabi. akabinde eve gelip hemen bir ayran hazırladım, içine sarımsak falan da koydum. tüm bu çalışmalar erkenden yatsın da şu maçı izleyeyim diye. neyse hatunu uyuttuk. bir de anası var. dünya kupası başladığı gün misafirliğe geliyor amk. salon işgal altında tabi. tüm gün stv-flash tv arası mekik dokunuyor. neyse, belki maç vakti camiye gider ümidiyle akşam yemeğinden beri mevlidin mübarekliğinden dem vuruyorum. meğerse bugün kandilmiş:( yav ha mevlid, ha kandil ne farkı var,önemli olan iman diyerek, atayiz halime camiye kadar götürdüm sevgili kaynanamı. geldim eve kuruldum televizyon karşısına. zulada sakladığım bomonti'yi çıkardım. tam o anda kapı çaldı. kaynana geri gelmiş. sordum ne oldu sayın amına koduğum diye. caminin kapsını bulamamış. lan dedim koskoca caminin kapısını nasıl bulamazsın!!! neyse, tekrar kadınların giriş yerine kadar eşlik ettim kendisine. uzaktan izledim, baktım güzelce çömdü diğer teyzelerin yanına. derin bir oh çektim. sonra eve geldim, bu sefer de hatun ayaklanmış. senin derdin ne lan dedim? "çök körkönç bör röyö gördöm, göl yönömö yöt". anasını da, neymar'ı da, modric'i de sikerim dedim kırdım televizyonu. biri beni misafir etsin lan evine lütfen:/
  • 47 ayın sultanının ilk maçı.
  • herkesin çılgınca kitlendiği maç. çaktırmadan ışid gelse götümüzü kesse haberimiz olmayacak ahahha.
  • dunya kupasi acilis macinda osmanli kayi boyu lafini duydugum mac.

daha icmeye bile baslamadim noluyor lan?
  • golmüş lan. çizgiyi geçmedi gibi gelmişti.
  • bizim 15 sene önce mahalle maçlarında baraj kurarken uyguladığımız 3 adım atıp yere tükürerek barajın yerini sabitleme sistemini, fıfa'nın geç de olsa benzer bir şekilde hayata geçirdiği ilk maç olmuştur.
  • japon hakemin damarlarında eğer birazcık japonluk varsa bu maçtan sonra düdüğünü asar.eğer safkan japon ise harakiri bekliyorum kendisinden.
  • japon hakem penaltı sıçarak 2002'deki koreliye selam çaktı az önce.
  • yolda top görse bomba zannedecek milletten hakem falan çıkartmayın kardeşim. maçın seyir zevkinin ağzına ettiniz. ayrıca brezilya'yı neden hiçbir zaman desteklemediğimi hatırlatan maç oldu. lan alayı tiyatrocu bunların. bir pozisyon sonrası marcelo yüzünü tutarak acı içinde öyle bir kıvranmaya başladı ki öldü çocuk zannettim. kafasına odunla falan vurdular sandım. meğer hava topuna beraber çıkmışlar. temas da yok denilecek kıvamda. son olarak brezilya rejisine de kafam girsin. ipneler haksız olduklarını bilince nasıl da pozisyonu göstermiyorlar görüyor musun!
  • babamın yapılan dizi reklamlarına an itibariyle tepkisi:

"hay sikiyim filinta'nın adalet savaşını"

şeklinde olmuştur.

güldüren maçtır.
hesabın var mı? giriş yap