• bana kalırsa başlığı 13 haziran olarak değiştirelim öyle deneyelim 1 saate kadar çatırdadı çatırdadı çatırdamadı çatırdamaz ama 13 haziran öylemi ya ohooooo 24 saat var illa çatırdar.
  • olm şu bahçeliyi övüp durmayın lan.

adam rte'nin siyasete atılmasını sağlayan ekibin içinde.

hükumetin kurulamadığı genel seçimde chp ile ittifakı reddeden kişi.

akp'nin dokunulmazlıkların kaldırılması gibi konularda stepnesi.

bu adam öyle planlı işler yürütecek bir adam değil. bence biz kafayı öyle yedik ki bu adamların her adımlarını planladığını zannediyoruz. inanın bana ekşi sözlükte yazılan senaryolar bu kişilerin yazabileceklerinin ötesinde.

bahçeli akp'ye zarar verirse bunu ancak iyilik yapayım derken sakarlıktan yapar, plandan değil.
  • allah aşkına, devlet amca millet ittifakına yanlamasın da nasıl çatırdarsa çatırdasınlar, muhalif taraf olarak biz böyle iyiyiz..

adam adeta kara büyü gibi, kimin yanına gitse çöküşünü başlatıyor..
  • seçimleri erteletmek için bahane bulmaya çalışıyor olabilirler. bahçeli de tabi stepneliğe devam ediyor.

bunların aklından geçen şeytanın aklından geçmez hafazanallah.
  • bunlar bir boklar yemeye hazırlanıyor dedirten çatırdamadır.
  • fay hatları kırılmış, olağan haller çoktan aşılmış, şiar edinilen şeyler unutulmuş, dava adamlıkları yerini cûdamlığa bırakmışsa, bizim bu kirli pazarlıklara gebe, arsızlaştıkça kudurmuş olan bir ittifaka devam etmemiz mümkün değildir. yüce türk milleti, sandıkta en doğru kararı verecektir.

aha böyle bişe olacak.
  • az once tv8'de babalar gibi kurtce akp reklami dondu. anketler diyorum anketler, kesinlikle icerde bir sikinti var. anketler kesinlikle istedigi gibi gelmiyor iktidarin. son anda bi manevra ile acaba guneydoguya oylarina doner mi?
  • doğruysa neyi paylaşamıyorlar acaba diye merak ettiğim durumdur.
  • tayyip hdp ile köprüleri yıktı bugün eskişehirde. 24 hazirandan önce olması şaşırtmaz. bahçeli bilir işini.
hesabın var mı? giriş yap