*

şükela:  tümü | bugün soru sor
 • muharrem ince'nin attığı her adımdan o kadar darbe aldılar, o kadar çaresiz kaldılar ki, bu çaresizlik teröristlerle yapılan 'megri megri'leri, oslo görüşmelerini, habur sinir kapısından davulla zurnayla ağırlayan sanki akp değilmiş gibi saldırıyorlar.
  çaresizliğe bakar mısın ki, yattığından kaldıran akp'nin maaşlı trolleri ardı arkası kesilmeden algı kasıyor.
  tayyip erdoğan gün itibari ile seçimi kaybetmiştir. bütün hesapları her zaman oy almak üzerine kurulu olan erdoğan, planlamasında yanılmıştır.
  yıllardır sayelerinde seçimleri kazandığı için garanti gördüğü muhafazakar kürt oylarının üzerine, mhplilerin de oyunu ekleyeyim derken, hem mufazakar olan olmayan kürt seçmeninin oyunu muharrem ince'ye kaybetmiş, mhplilerin oyunu da meral akşener'e kaybetmiştir.

  biz buna kral çıplak diyebiliriz. amiyane tabirle ortada dımdızlak kalmıştır.
  mitingleri hiç olmadığı kadar sönük, seçim stratejisi hiç olmadığı kadar yok. nasıl yapsın ki? dine mi oynayacak, kürtlere mi oynayacak, milliyetçililere mi oynayacak? işi gücü oy devşirmek olan, milletin barışı, huzuru, mutluluğu umurunda olmayan akp ve recep tayyip erdoğan çaresiz kalmıştır.
  o yüzdendir ki meral akşener'i fetöcü, muharrem ince'yi de pkkli ilan etmeye çalışıyorlar. tüm gazeteler onun, tüm tv kanalları onun. ama bu iftiraları, bu millet yemiyor artık. çaresiz kaldın erdoğan, gidiyorsun. bye bye!

  edit: mobilden yazıyorum. başlığı lütfen 2018 olarak düzeltiniz.
 • rez alalım 10 sene sonra değerlenecek buralar.