şükela:  tümü | bugün
  • gün geçmiyor ki taksici abilerimiz bizleri şaşırtmasın.

yine çok garip bir şekilde kazaya karışıp sonrasında içi boş bira şişesi dolu arabasını bırakıp kaçan bir taksi şoförü. sonra da bize diyorlar ki neden ubere biniosunuz.

ne yapalım yürüyen meyhaneye mi binelim ?

kaynak
  • (bkz: uber)
  • ben kaç defa taksinin içindeyken polis çevirmesinden geçtiysem bir keresinde bile polisin taksiciyi durdurduğunu görmedim. hal böyle olunca bu şerefsizler de nasıl olsa bizi durdurmuyorlar diye demlenip biniyorlar heralde.

(bkz: o.ç taksici)
  • taksicileri sevmiyorum.
  • allah korumuş ve ucuz atlatmışız dediğimiz haberdir. tabi ki alkollü taksiciden bahsetmiyorum, o taksiye binip hayatından olabilecek bir masumdan bahsediyorum. alkollü taksicinin tacavüzüne, tacizine uğrayabilecek masun kızlardan bahsediyorum. bu dediklerimin olmayacağını düşünüyorsanız sizi kanatlı pembe filler öpsün.

edit: bununla ilgili soruşturma başlatılmalı, taksi plakasına el koyulmalıdır. plaka sahibi sürücü değilse, ite kopuğa plaka kiralayanlara iyi bir ders olur. plaka sahibi, sürücü ise zaten olması gerekendir.
  • uberin ipini çektik
    iyi olan her şeye karşı ama kötü hizmet veren her haltın arkasında olanlarındır en büyük pay.
  • artık devlet desteğini de aldılar, yakında iyice önü alınamaz duruma gelecekler.
    küm bişir belki devlet kemdilerine yolcu garantisi bile verir.
  • yahu hangi taksici taksisini bırakıp kaçar? kesin bu olayın ardından başka bir şey çıkacak. belki plaka klondur, sahte taksidir, doğal olarak aracın sahibi taksici değildir. belki araç sahiden taksidir ama çalıntıdır ve yine kaza yapan gerçek taksici değildir. belki de kazayı yapan araç sahibinin eşi dostu çocuğu veya komşu çocuğudur. vardır yani bir bit yeniği. çıkar ortaya mobeselerden.
  • siz yine de çok şaapmayın dedirten haberdir. çünkü sayın devlet büyüklerimiz böyle buyurdular.
    (bkz: taksiciler çalıştıkları şehrin kanaat önderleridir)

mağdur olan vatandaşa da burdan geçmiş olsun dileklerimizi de yollayalım.