şükela:  tümü | bugün
  • meydan vs onemli olamayan mitingdir.

onemli olan muhalif blok marmariste %75 mi alacak %80 mi?
  • hayatımda ilk kez bir siyasetçinin mitingini üst üste 3 gün izlemiş olacağım mitingindir.
    burada bazen kendini çok tekrarlıyor vs diyen eblekleri görüyorum. mitingin ilk amacı insanlara ulaşmak, onlara dokunmak, kendini anlatmaktır. bir yerde de gövde gösterisi yapmaktır.
    herkes bizim gibi internetlerden, halk tv'lerden takip edemiyor muharrem başkanı.
    gündeme dair ufak makyajlarla gerisi zaten hep aynı olur.
    tabi benim buradan anladığım kadarıyla akpliler de dahil herkes bu adamın hastası olmuş, mitinglerini kaçırmıyorlar.
  • sinir etmiştir. muğla merkez zaten marmaris'e yakın. muğla mitinginden geçsene fethiye'ye. gerçi fethiye'de onbinleri toplayabilecek büyük meydan da yok. sen de haklısın başkanım.
  • yaklaşık 1 saat sonra buluşma yerinde olacağım.kalabalık olacaktır elbette ama miting tadında geçeceğini sanmıyorum
    fakat kısa bir konuşma yapacaktır.
  • muğla mitingi çok iyidi. hem kalabalık muhteşemdi, hem de ince başkan genişlettiği repertuarıyla çok formdaydı. marmaris mitinginin aynı coşku ve tempoyla geçeceğini umuyorum. başkan her ne kadar her yerde iyiyse de kendi evindeki maçlara daha motive çıkan takımlar gibi bugün.

bu adamın samimiyeti ve içtenliği, ülkeye ne kadar faydalı olacağı gün gibi aşikar. bunu göremeyenin, gördüğü halde bu adama oy vermeyenin ta amk.

ülkenin gerçekten son şansı muharrem ince. başka muharrem ince yok ve kolay kolay gelmez daha.
  • yaklaşık 45 dakika sonra başlayacak olan miting. mitinge katıalcak arkadaşlar miting alanından foto paylaşırsa güzel olur.
  • eşim jennifer 80 öncesi marmaris'e göç etmiş bir ingiliz. zamanında buralarda hep 'pis çomar ülkene dön' diye aşağılanmış ama türkiye sevgisinden hiç vazgeçmemiş bir bayan. küçük bir butik otelimiz var. eşim jennifer anadolu irfanına sahip bir bayan olduğu için 45 yaşındaki annem beni evlatlıktan reddedince hoteli üstüme yaptı. ben de altta kalmayayım deyip güzel bir doğum günü hediyesi verdim. bugün 66. doğum günüydü sürpriz yapmak için muharrem ince'nin marmaris mitingine götürdüm. ilk söylediği şey şu oldu 'oh my gosh... my dear inanamiyor ben... bu crowd da neyin nesi.. woow just unbeliavable' oldu.

marmaris'te böyle bir kalabalık en son rahmetli caretta caretta antuan'ın cenaze töreninde toplanmıştı. muharrem ince'nin tayyip'in diploması hakkında yaptığı esprilere eşim jennifer 'oh i'm laughing so hard. this guy is avısım' deyip bana dönerek 'peki muharrem thin'in diploması ne?' diye sordu. ben de gururlanarak 'balıkesir üniversitesi fizik öğretmenliği' deyince 'wooowww' dedi 'üniversite sınavında ilk 1 milyona girmiş. oyum artık kesinlikle ince'ye' deyip sözlerini bitirdi.

artık anladım ki yılların ingiliz çomarı thatcher'cı sevgili eşim jennifer dahi ince'ci olduysa bu rüzgar önünde kimse duramaz.

elveda tayyip....
  • geldi gözümün nuru
    facebook canlı yayın linki https://www.facebook.com/…tv/posts/1830530716985500
    periscope yayın linki https://www.pscp.tv/w/1lpkqkexeomjb

edit: youtube üzerinden canlı yayın yapan yok periscope üzerinden izlenebilir.
    edit2 : miting bitti.
  • youtube canlı yayın linki olanın paylaşmasını istediğim miting.
  • halk tv bile yayınlamıyor, hayırdır?