şükela:  tümü | bugün
  • “diyarbakır mitingine katılanların tamamına yakını hdpliydi” diyen recep tayyip erdoğan’a muharrem ince’nin bugün twitter’dan verdiği ince cevaptır.
    twitter linki

tamamı: benim mitingime katılanlarla ilgili istihbarattan bilgi almış! istihbaratın görevi muhalefeti izlemek midir? istihbaratı siyasi amaçla kullandığın için darbe girişimini eniştenden öğrenmek zorunda kaldın!

edit: yeni bir tweet daha atmış konuyla ilgili:son tweet

tamamı: istihbarat da sana doğru bilgi vermeye cesaret edememiş, seni kandırmış! benim mitinglerime geçmişte ak parti’ye oy vermiş yurttaşlarımız da katılıyor, herkes katılıyor. bu bilgiyi istihbarat veremez, vermeye cesaret edemez sana ama ben vereyim.

cesaret ediyor efendim durduramıyoruz! *
  • en azından fişleme konusunda dünya lideriyiz ya o da yeterli.
  • tanım: (bkz: hepimizin cumhurbaşkanı)

muharrem ince "aday olduğum gün chp rozetini çıkardım türk bayrağı takdım." diyor rte yok efemdim mitinge hdpliler katıldı yok efendim cehape geçmişte şöyleydi diyor. yahu bırak bunları kıraathane, kek konuş.*
  • adam roman yazamadan kapak üstüne kapak yapıyor.
  • vurdu gol oldu..
  • adam sürekli bilezik gibi geçiriyor durduramıyoruz efendim.
  • insanları chpli, akpli, hdpli diye ayırmayan, tüm türkiye'nin cumhurbaşkanı olmak isteyen bir insanın, insanları siyasi çıkar için ayrıştıran bir insana(!) ayar verdiği tweettir.
  • kapağın sesi izmir'den duyuldu yapma muharrem abi o da bi ananın evladı. orantısız zeka kullanma bu kadar, sonra eli ayağı titriyor konuşmayı unutuyor.