• "benim babam toyota gibi adam" reklamının hakkını vermiş firmadır.

babalar da öyle demez mi, "taam taam bakarız, hallederiz bi ara"

"demek ki daha önemli işleri var, programlarını size göre ayarlayamazlar" lafını eden yönetici, bundan daha önemli ne iş olabilir ki? önemli dediğin iş satıştır he mi, satış sonrasının ko götüne rahvan gitsin. aferin böyle devam edin siz.

rezaletler silsilesi devam ediyor,

opel almam,
    peugeot almam,
    toyota da almam.

bu gidişle alabileceğimiz araba markaları ferrari ya da lamborghini kalacak, onları da biz alamayacağız.
  • (bkz: iş ahlakı)

bi süre sonra insanlar bu olaya ilgi gösterince toyotaturkiye diye bir hesap hepimize medaj atar, gerekli aktivasyonun alındığını söyler.(ne demekse artık) biz de haa tamam o zaman deriz.

bu ülkede hak hukuk denen bi şey yok hocam. ağlamayana meme yok diye atasözümüz var daha ne olabilir ki?
    sonra da neden biz haldeyiz diye hayıflanalım..

disiplinsiz ve sorumsuzluk almış başını gitmiş, ne demeli bilemiyorum.
  • ben böyle durumlarda görüştüğüm kişinin ismini alıyorum böylece işi sallama olasılıkları azalıyor.
    ama bir firma baştan laçka ise bu da işe yaramaz.
  • (bkz: up)
  • başıma gelse şikayetimi direkt noter tescilli japonca çeviri ile bizzat toyotaya yapacağım rezalettir. öyle ki kendilerinin başka bir ülkede bu şekilde temsil edildiklerini bilseler eminim uygulayacakları bazı yaptırımlar olacaktır.
  • rezaletin ağababasıdır.
    ben de toyota kullanıyorum ve toyota gibi bir devin böyle bir şey yapması gerçekten beni şaşırtmıştır. merkez (japonya-amerika) bilse topunu gözlerinin yaşına bakmadan kapının önüne kor ama işte onlara da sesini duyurmak zor.
    arkadaşın sinir harbini, cebelleşmesini, sıkıntılarını tahmin edebiliyorum buna rağmen sakin kalmış olması ise takdir edilesidir, geçmiş olsun.
  • toyotanın buradaki arabaları çöptü komple çöpmüş
  • basit bir talep/şikayet takip yazılımı bile kullanmayan firmanın sebep olduğu mağduriyet.

deftere yazıyorlar heral...
  • hukuk devleti olmadığımız için bu gibi şeyler çok normal, firmalara "sizi dava edeceğim" diyorsunuz adamlar "tabi buyrun edin" diyorlar. onlarda biliyor dava yıllarca sürecek kazansan bile aylarca seni uğraştıracaklar. onların keyfi olduğunda işlemi yaparlar biz neyiz ki.
    müşteri memnuniyetinde en üst seviye : "demek ki daha önemli işleri var, programlarını size göre ayarlayamazlar" demek
hesabın var mı? giriş yap