şükela:  tümü | bugün
  • "ekrem imamoğlu bir cumhuriyet projesidir. türkiye’nin en ücra köşesindeki en uzak yerleşkesindeki evladını alıp yetiştirip türkiye’nin önüne dünyanın önüne ihtiyaç olduğunda sunan anlayış cumhuriyet projesidir. ekrem imamoğlu da bir karadeniz köyünden çıkmış. güçlükler karşısında yılmamış. devlet kurumlarında eğitilmiş. bu anlamda cumhuriyetin bir ürünüdür. arkasında bir cumhuriyet var. cumhuriyet aldığı bir çocuğu nobel ödülü almaya kadar da götürüyor. ibb başkanlığına da götürüyor. başbakanlığa da götürüyor”

rte'ye destek gecikmedi

link

edit: sorun şu ki; ekrem imamoğlu'na oy verecek 40 yaş üstü merkez sağ seçmenlerde baykal alerjisi olabilir. oy vermeyecektim ama bak baykal da destekliyormuş diyecek seçmen sayısı ise iki elin parmaklarını geçmez.
  • imamoğlu'nun "siz bir proje misiniz?" sorusuna verdiği cevaptır. habertürk yayını idi sanırsam.

edit: okan bayülgen programıymış. uyaranlar varolsun.
  • o kadar söyledim imamoğlu bir projedir diye. ama kimse inanmadı :) bak baykal amca bile söylüyor artık ;))
  • ekrem imamoğlu'nun trabzonlu olmasına vurgu yapmıştır.

(bkz: ekrem imamoğlu'nun trabzonlu olması)
  • ne açıklaması yahu. daha önce imamoğlu tarafından yanıtlanmış bir sorunun aynı şekilde verilmiş bir yanıtı. baykalda mı sorun var sözcüde mi bilemedim.
  • sende mi baykalüs?
  • geldi yine tipini... muhalefeti yıkmak için yine çıktı meydanlara. sen yaptığın rezillikler için önce karından sonra da chp emekçilerinden özür dile uçkur düşkünü. kılıçdaroğlu avanesiyle birlikte defolup gideceksiniz.
    tanım: akp'yi destekleyen açıklamalar.
  • deniz baykal'ın hâlâ siyasette olması midemi bulandırıyor. kabile ülkesiyiz. hükûmet, muhalefet hep mi aynı kişiler olur.
  • imamoğlu'nun kendi söylediğini tekrarlamıştır. burada ben rte'ye destek göremiyorum millet iyice paranoyak oldu.
  • şuan baykal kendine ait bir gayrimenkulü satmak istese tapu işlem yapmaz ve hastane de akıl sağlığı yerinde raporu vermez. bu adama vasi tayin edilir.
    ama bizim memleketi bunlar yönetiyor işte.