şükela:  tümü | bugün
  • altındaki jip ile kırmızı ışık ihlali yapıp, 140km hız ile yaşlı adamı ezdikten sonra kaçan mazlum suriyelinin işlediği cinayettir. trafik kazası yazmaya elim gitmedi.

amca maalesef olay yerinde hayatını kaybetmiş.

henüz haber linki elimde yok ama facebook grubunda paylaşılan haberin ve görgü tanıklarının yazdıklarını ekran görüntüsü aldım. haber sitelerine düşünce burayı editlerim.

2 söylenenlere göre araç sahibi 140km hız yapıyormuş.

3 - plaka 31 ma ile başlıyor.

aracın son hali
  • trafik kazalarına ceza verilmiyor doğru dürüst maksimum 2-3 ay alır ama muhtemelen onu bile almayabilir bu herif hatta üstüne belediyeden para bile almaya devam eder.
    sonra gider jipine biner sizde ot kuyruğunda beklersiniz.
    (bkz: her millet layık olduğu şekilde yönetilir)
  • bir kez daha suriyeli sorununu gözler önüne seren cinayet.

"ama türk vatandaşları da kazaya karışıyıyor" diyecek çakma hümanistlere; türk vatandaşları kazaya karışabilir, kazaya karışma hakları var çünkü burası türk vatandaşlarının ülkesi. suriyeli benim ülkemde kazaya karışmasın efendim. bu herifler buraya savaştan kaçıp sığındılarsa prefabrik kentlerde sığınmaya devam etsinler. benim içime girip benim yollarıma çıkıp bana çarpmasın, beni yaralamasın, beni öldürmesin. zaten hali hazırda suriyelilerin yerleşik hayatımıza dahil olup bizden çok daha avantajlı koşullarda yaşadığını zor hazmettiğimiz bu süreçte, mümkün olduğu kadar gözlerimize görünmesinler. buna karşı çıkacak çakma hümanistlere de o çok bilindik cevabı veriyorum; çok seviyorsan al evinde besle, ama evin suriye'de olmak şartıyla.
  • yüklenin başlığa.