şükela:  tümü | bugün
  • orta doğu teknik üniversitesi'nin pek çok öğrenciyi yaz okulunun kollarına bırakması hadisesidir. tecrübeli kimselere göre son yılların en zor epe*' si olduğu söylenmektedir.

rezalet puanım: 1/10 ama bir yere ağlamam lazımdı.

düzenleme*: çok haklısınız 60 almak zor değil, hatta geçemeyenler çırak olsun sanayide evet haklısınız ama belki ben de geçtim bilmiyorum. çoğu insan ağlıyor birbirine ben de buraya ağlıyim dedim. öhm.
  • sınav zorluğunu bilmem ama oluşturduğu trafik rezaletine puanım 5/10. o da aşırı değildi 15dk da geçtim hazırlığın önünden. birazcık sinirlenir gibi oldum, geçti.
  • metu epe ya da odtü iys demediğin için bence de rezalettir. puanım 5 parmak.

sistem değiştirildi, daha zor olduysa ileride bölümde dökülmeyin diyedir. zaten hazırlığı geçenlerin ancak %75'i haziran'da geçiyor (kesin bilgi). ha bi de 3-5 puanla kalırsanız itiraz edin derim:)

geçmiş olsun.
  • bu seneki sınavın zorluğu konusunda bir şey diyemem ama farklı yıllarda bu sınava 3 kere girmiş bir insan olarak fikrimi beyan etmek isterim. bu dönemki sınav geçmiş yıllara göre zor da olsa, elinizi kolunuzu sallayarak bu sınavdan 70 puanı geçemiyorsanız o seviyeye gelene kadar biraz zorlanmak kariyerinizin geleceği açısından iyi olacaktır. ingilizce odtü'deki eğitimin bel kemiğidir ve iş dünyasının vazgeçilmezidir.