• ne güldüm ama ha. rte'yi eleştirdi sandım bir an.
  • mahallesinde falan biri de bununla karşılaştığında "ya sen ne anlatıyon abi" demez mi ya.
  • bu adam ya bizimle dalga geçiyor ya da geri zekalı. başka alternatif göremiyorum. bence dalga geçiyor.
  • çoklu yalamayı sevenlerin, boklu eleştirileri.
  • bir an şahsımdan bahsediyor sandım. bu ne cüret dedim ki alakası yokmuş.
    bir garip eleştiri.
  • at gözlüğü ile yaşayıp arpa ile beslenenlere, pek anormal gelen duruma yapılan eleştri.

edit: sonradan düşündümde hani ahmet hakandan bahsediyoruz farkındayım ama, bu akp genel başkanına laf sokmaya falan mı çalışmış acaba çünkü yaptığı şey aslında şu fetöyle iş birligi yaptık diyen patavatsızınkiyle aynı.
  • ne yazdığının neden önemli olduğunu anlamadığım adam, muhalefetin de uçağı olursa çok isterse bir tur bindirirler susar.

gazetesinin gerçek satışına bakarsan, bizim buradan yazdıklarımızın daha fazla kişiye ulaştığı muhakkak.
  • good boy
  • yav sokağa çıkma yasağına bile baksan "tek adam" kavramının ne olduğunu anlayabilirsin ama adam onu bırakmış muhalefet partisinin grup başkanvekili atamasından tek adam yorumu çıkarıyor.

nereden baksan tutarsızlık nereden tutsan elinde kalıyor. bu nasıl iş arkadaş ya
  • yazısını okuyan biri kopyalasa da hurriyet'i açıp prim vermesek.
hesabın var mı? giriş yap