şükela:  tümü | bugün
  • bu macin sonucundan daha onemli olan bir sey var ki o da yukaridaki arkadasin dedigi gibi fenerbahce'nin tam 3 aydir teknik direktorsuz olmasi.

galatasarayliyim, fenerbahce'nin teknik direktorsuz olmasi benim isime gelir ama bu fenerbahce, galatasaray'indan cok bir zihniyet sorunu. en kotu plan bile plansizliktan iyidir derler ama sanirim ali koc'un herhangi bir plani yok. 2 senedir fenerbahce'nin neden dokuldugunu anlamak zor degil. ancak baskan beyin soyadi koc diye, zengin diye, mavi gozlu diye, yakisikli diye kimsenin agzini actigi yok.

dedigim gibi bu durum bizim isimize geliyor ama insan karsisinda iyi bir rakibi olsun istiyor. tipki eskilerdeki gibi son haftalara basa bas girelim istiyor ama ali koc oldugu muddetce bu pek mumkun gozukmuyor.

tanim:0-0 bitecek olan mac.
  • fenerbahçe ne zaman kazanmak zorunda olduğu bir maça çıksa kazanamıyor, en iyi zamanında da en kötü zamanında da böyle o yüzden beraberlik kokan maç.

iddacılar bu da size kıyağım olsun iy/ms 2/x, şahsen bi' 5 tl çalışır benden.
  • bir fenerbahçe’li olarak ms2 oynayıp biramı yudumlayacağım maç.
  • defans hattında o kadar az sayıda futbolcumuz var ki 4'lü defans dizmenin çok anlamsız geldiği maç.

benim 11'im
  • kadroda gustavo ve falette'nın olacağına kesin gözü ile baktığım maç.

futbolu da iddaa'yı da özledik.
  • kayserispor'un kaybetmeyeceği maç. umuyorum düşmezler.
  • gündem iktidarı inanılmaz rahatsız ediyor damat berat bu duruma el atıp yine maçın anasını siktirir diyorum ben
  • çok sevdiğim fenerbahçemin kaldığı yerden hayat sikmeye devam edeceği maç olacaktır.
  • 3 aydır yenilgi yüzü görmeyen fb'nin yine kaybetmeyeceğini düşündüğüm 27. hafta müsabakası.

hatırlatma: son yenilgi 26. haftada alınmış.
  • tahir karapınar transferiyle dikkatleri üzerine çeken fenerbahçe’de gözler kayserispor maçına çevrildi.

tahir karapınar’ın gelişiyle bambaşka bir hava yakalayan sarı lacivertli ekipte hedef mutlak 3 puan.