şükela:  tümü | bugün
  • adalet değil ayrıcalık isteyen fenerlilerin hakemin yüzde yüz doğru kararına itiraz ettiği maç
    var geldiğinden beri belli oldu var öncesi dönemde en çok hangi takımların kollandığı
  • şampiyon yüzde 65 trabzon, yüzde 35 başakşehir olur. fenerde değişen hiçbir şey yok, zaten çok zor kazanıyorlardı şimdi siksen kazanamazlar.
  • direk kırmızı göstermesi gerekirken hakem gözünün önünde olan pozisyona bile sarı verdi. bir de bilerek yapmıyor diyen var, amk hareketini bilerek yapmak altı aydan başlıyor zaten.
  • ozan! içine etti keyfimizin. para verdik digiturkplay aldık maçı açtım 1 dakika sonra kırmızı kart gördü. bir de kaptan yapmışlar bütün hevesim kaçtı şu an...
  • tribünden rastgele 11 tane karton alıp koysan şu takımdan daha iyi oynar. en azından kırmızı kart görüp 10 karton kalmaz.
  • ben hakem olsam itiraza gelen her oyuncuya tokat atar yollardım. sosyal mesafeymiş, hassiktirin amk.
  • ferdi oğlum çık haydi ferdi koş
  • linki olan yeşillendirsin lütfen.
  • fake tribün sesi eşliğinde maçı izlerken kendimi black mirror yeni sezon bölümü içindeymiş gibi hissediyorum . tribün sesi bile fake amk. işin enteresan tarafı hoşuma da gidiyor. nasıl bi dümenin içindeyiz olum biz.
  • neymiş hareket kasti değilmiş. elim kaydı tetiği yanlışlıkla çektim gibi bir savunma. hareket kasti olsa kırmızı üstüne 3-5 maç ceza alır zaten.