• şampiyonluğa oynuyoruz diye sevinmiyoruz kardeş, sizi göt ettik, üç dakika önce dalga geçiyordunuz şimdi ağlama moduna geçtiniz, ona seviniyoruz

göt olmanıza seviniyoruz
  • tolga ciğerci sen dünyanın en kötü futbolcususun
  • 40 yaşına 3 ay kalan emre belözoğlu’nun kazandırdığı maç. gustavo ve vedat dışındakileri fifa’ya bile çağırmam. amk yeteneksizleri.
  • fenerbahçe'yi şampiyonluk yolunda umutlandıran maç. seneye ama.*
  • mevlüt ve mehmet'e bir daha forma verilmemeli. kayseri maçını da alamıyorsan bu formayı giyme bir zahmet.

tanım : 3 puana yakın olduğumuz maç.
  • pastırmaspor'un hevesininin kursağında kaldığı maç.
  • web'den 1-2 dakika gecikmeli izliyorum. tam penaltı golü atıldığı zaman yan daireden "goooooool" diye yüksek bir ses geldi. ne abarttın amk diye içimden geçiriyordum ki adam meğer gustavo'nun golüne tepki vermiş.

hayatımın en güzel göt oluşu olarak kaydediyorum bunu.
  • birkaç sene sonra emekli akbili alacak emre kanat oyuncularından daha hızlı koşuyor. maçtan önce çift lavaş dürüm mü yediriyorsunuz bu adamlara?
  • o kadar hızlı siliyorlar ki 3 sayfa geri gittim yine aynı entry amk.
  • ne bekliyorsunuz amk? takım lige havlu atmış, ofansif-yaratıcı oyuncu eksikliği zaten var, ligi öyle böyle bitireceğiz işte.

bu diğer takım taraftarları tasak geçsin de yok o pic şöyle, bu orospu çocuğu böyle. nasıl fenerlisiniz lan götler? oturun destekleyin yoksa siktirin gidin. kulübün eti budu bu, götü toplamaya çalışıyor beğenmeyen siktirsin gitsin.
hesabın var mı? giriş yap