şükela:  tümü | bugün
31 entry daha
  • ciddi ciddi tırsmaya başladım ben bu konudan. fenerbahçe zaten diplerde. bir keyfimiz futbol var onu da yok edecekler. hiç olmazsa 8+3 ya da 7+3 gibi bir şey yapsınlar. yoksa şaka maka türkiye'de futbol bitecek. hani hiç bu kadar yaklaşmamıştık futbolun sonuna. önümüzde de cenk tosun gibi bir örnek var halbuki. adam negredo'ya forma vermiyor. milli takımın başarısızlığının yabancı sınırı ile en ufak bir alakası yok.
  • milli irade hiçe sayılıp görevinden alınan belediye başkanlarını unutturmak için yapılan reklam çalışması. kimin aklına geldiyse akıllıca bir hamle olmuş takdir etmek gerek.

elbetteki bu konuda alternatif olarak ortaya çıkan meral akşener'in etkisi inkar edilemez. bu sayede resmi olarak adı konulmasa da 2019'daki seçimlerin çalışmalarına başlandığını hepimiz görmekteyiz. kanaatimce atatürk soyadının hatırlanması da bu yüzden.
  • ilk önce yabancı sınırı düşürülecek sonra baktılar tepki çok, lig kötü, kalite yerlerde hemen 3-5 kişiyi sal youtube'a sal facebook'a "cumhurbaşkanım çöz bizi, çöz şunu, çöz bunu" derken hoppp kahraman yine reis olacak. oda bunun alıştırması gibi birşey. pazar akşamı çıkıp, "bikere ben yerli ve milli bir lig ön görüyorum, bizim futbolcularımız yabancı futbolculardan daha üst düzey olduğunu düşünüyorum. bakınız arda nerelere geldi eee bunu biz yetiştirdik, ülkemizden çıktı bu oyuncu" demezse bende birşey bilmiyorum. buna benzer konuşma illa olacak. olduktan sonra patt arda galatasaray'da.

edit: yabancı sınırı düzeltmesi
  • "biz göreve geldiğimizde, stad sayısı 3'tü, 3... zonguldak stadını biz yaptık...?!?! ...konu neydi? karıştırdım"
  • rıdvan yabancı futbolcu konusunu sakın açmasın, 2018-2019 sezonu yüzde yüz yerli diye tutturur.
  • talimatı verdim, yabancı sınırlamasını değiştireceğiz diyecek. ben bu kadar yabancıya karşıyım, karar yetkililerin diyecek. ardından bir-iki gün içinde bir 'yetkili' çıkıp sınırlamayı şöyle değiştiriyoruz diyecek. çünkü kararı onlar almış olacak. seneye de alman 2. liginden 'genç' yetenekler yerli ve milli ligimizde oynayacaklar.

sonra stadyum yaptık parasını biz verdik diyecek, burda da millet birbirine laf sokacak falan.

tanım: güzel program.
  • aziz yıldırım gidene kadar fb futbolu izlememe kararı almıştım. ama şu programda rıdvan istediğini alıp rte yi ikna ederse ya da daha önce planlanan ve sadece alıştırma amaçlı programdan sonra yabancı sınırı kalkarsa. benim futbol taraftarlığım bitmiştir.

bu ne lan. iki kişinin eline mi kaldı lan bu futbol. sizin çıkarlarınıza göre mi yaşıcaz lan biz. tek umudum yayıncı kuruluş. eğer zerre akılları varsa engel olmak için her şeyi yaparlar. yoksa onlar için de çok kötü olur. allah bin türlü belanızı versin.
  • yabancı sınırı hayırlı olsun
  • berbat bir yayın olacağı şimdiden bellidir. bir insanın yalakalıkta sınırları zorlayıp kendine buradan hasılat toplama derdine düşeceğini şimdiden söyleyebiliriz.
185 entry daha