şükela:  tümü | bugün
 • saat 17:00'de başlayacak maç.

  yorgun fenerbahçe bir sürpriz yapıp darüşşafaka'ya kaybeder mi, göreceğiz.
 • karısı seks isterken kocası yorgunum demez fener bahçe alır maçı
 • karışan maç.

  vesely atıldı. datome 3 faul. melli kadroda yok.

  40-32 daçka önde.
 • hakem üçlüsünün fenerbahçe'yi alenen doğradığı maçtır. hakem konusunda hiç konuşmam, özellikle basket maçlarında. ancak vesely'yi amerikan güreşi hareketi ile kolundan kavrayıp kaldırarak yere vuran ve vesely'nin yüzünün sert şekilde yere çarpmasına neden olan doğuş'un centilmenlik dışı dahi almaması ve üzerine atılmayıp üzerine 2 serbest atış atması skandaldır. vesely, sonraki itişiyle atılmayı hak etti ancak kararlar hiç adil değildi. ardından thompson'ın tertemiz bloğuna da faul çaldılar. ayrıca bir daçka maçında tribünlerin karıştığını da gördük ya ne diyeyim.
 • hakemlerle mücadele ettiğimiz onlarca basketbol maçından biri. oyuncu vesely'nin boynunu kıracak faul yapıyor, vesely itiyor ve vesely diskalifiye olurken o oyuncu sportmenlik dışı faul atışı kullanıyor. tabii oyuncu durur mu? ertesi pozisyonda bu sefer jason thompson'un kolunu çıkarmaya çalışıyor. niye? çünkü hakemden izni aldı. ha olacak olanı söyleyeyim. o oyuncu maçı sağlam tamamlamayacak böyle giderse. bu saatten sonra yapılacak her faulde kemik sesi geleceğini tahmin edebiliyoruz. hakem de nişan olarak saklar, gurur duyar tetikçiliği ile.
  bitmedi bu tbl hakemlerinin fenerbahçe maçlarında kahraman olma sevdası. yahu vurup geçiyoruz işte, çelme takınca prim mi alacaksınız?
 • jan veselynin atılmasının doğru karar olduğu maç.
  hatta öncesindeki karşılıklı faul kararına da itirazım yok.
  yalnız, maçın ilk dakikasından beri hakemler (bkz: fenerbahçe doğuş)'u doğruyor. özellikle ikinci çeyrekte, (bkz: daçka)'nın hemen her hücumunda -abartmıyorum- faul çaldılar. faul kararlarının çoğunun da faulle alakası yoktu. (bkz: datome)'yi de faul probemine sokmayı başardılar bu saçma sapan kararlarla. sanki federasyon, oyuncuların milli takıma gitmeme kararını cezalandırıyor gibi. rezillik.
 • mactan yaziyorum. vesely’nin pozisyonu gozumun onunde oldu. dogus denen orospu cocugu vesely’i oldurecek sertlikte faulu yapti ve tribunlerdeki guzelim ortami pic etti. isin ilginci diskalifiye olmasi gerekirken gidip serbest atis kullandi. rezillik.
 • fenerbahçe doğuş'un milli takıma oyuncu göndermeme kararına karşılık gönderilmiş 3 tane kaliteli fiba hakeminin yönettiği maç. bu sezon euroleague dışında fenerbahçe doğuş'un adil yönetilecek maçı olmaz. euroleague'in, bu tarz eyyamcı hakemlerin olduğu fiba organizasyonuna tepki olarak doğduğunu da unutmamak gerek.
 • hakemlerin on numara yönettiği; mağlubiyeti hazmedemeyen fenerli oyuncu ve taraftarın ortalığı velveleye verdiği maçtır.
 • anasını avradını siktiğimin orospu çocukları ve onları görevlendiren tetikçi federasyon tarafından katledilen maç. hadi her şeyi geçtim, adam resmen vesely nin kolunu iki eliyle tutup aikido haraketiyle (inanmayan izlesin) vücudunun üstünden yere fırlatıyor.

  ulan orospunun evladı adamı atman gerekirken faul dahi çalmıyorsun. allah sizin de sizi görevlendiren federasyonun da belasını versin. orospu çocukları. ancak böyle lig maçlarında iki puan kaybettirirsiniz onun dışında yapabileceğiniz hiç bir sik yok amk ezikleri. bu takımın hem ligde hem avrupa da şampiyon oluşunu sinirden kendinizi sikerek izleyeceksiniz.