• çöldeki bahtsız bedevi misali. geçmiş olsun. rezalet puanım 8/10. samsung zaten müşteri memnuniyeti sıfır olan bir marka.
  • (bkz: la fontaine)

edit: konu bana çok uyduruk gelmişti ve böyle bir şey olabileceğine ihtimal vermemiştim. fakat yazarın video paylaşması üzerine laann deme ihtiyacı hissettim.
    yani olabiliyormuş öyle şeyler. özürlerimle birlikte benzer olayı yaşayan insanların çektiği videoları ekliyorum. dell'in kulakları çınlasın.
    karıca girmiş ekran
    başka bir ekran
  • --- spoiler ---
    aradan yaklaşık 2 ay geçtikten sonra
    --- spoiler ---

belki de böcek sizin evde girdi.

burada yapilmasi gereken böceğin kore böcegi mi yoksa turk bocegi mi oldugunu saptamak.
  • rezalet olduğu kadar da tuhaf bir durumdur.
    birincisi o böcek tvnin içine nasıl girmiş.
    ikincisi de içinde nasıl bu kadar rahat yaşayıp volta atabiliyor.
    tvnin manyetizması veya herneyse,böceği öldürmesi gerekmez mi,gibi bir soru düştü aklıma ama saçmalamış ta olabilirim.
    son olarak,umarım bu sorun yazarı daha fazla üzmeden hallolur.
  • acilen uğur dündar’ın çağrılıp röportaj yapılması gereken 10/10 rezalet. “bu böcek güney afrika’dan bir panelin içinde geldi.”
  • tv dahil her elektronik eşyada havalandırma ızgaraları bulunur. böcek, sinek vs. buradan girebilir. 2 ay once almanla 10 sene once alman arasinda bir fark yok. bocek vs. girmemesi icin evini ilaçlatabilirdin, ki samsung panel temizliği yapacağını söylemiş. hepimiz müşteriyiz de biraz abartılmış rezalet gibi geldi bana. puanım 1/10

edit: yazım hataları giderildi.
  • büyük ihtimal, ki ben %90 diyeyim siz %100 anlayın.kurulumdan sonra tv sahibinin evinde ki böcek tv ye girmiş.vakti zamanında ındesit in bir ürünün de çamaşır makinasiydi sanırım anakartin içinde hamam böceği görmüştüm yuva yapmış şekilde.bu arkadaşında evinde ki böcekler tv ye çökmüş.pek bir rezalet yok bence.
  • twitterda "argostroloji" hesabının sahibi kişinin de yakın zamanda başına gelmiş olaydır. kendisi twitterdan duyurduğunda yetkililer ilgilenmişti, şimdi baktım tweetlerini silmiş. muhtemelen şikayetine cevap bulabildiği için. ilginç.
  • karasinekler 28 gün yaşar .
  • samsung servisinden çok çekmiş ve hakem heyeti kararıyla kendilerine cep telefonu iade etmeyi başarmış bir tüketici olarak söylüyorum rezalet puanım 2/10.

hemen de değişim isteniyor birader ne bilinçli tüketiciymişiz ya gözlerim yaşardı.

cihaz sapasağlam, parça değişmeyecek lehim yapılmayacak alt tarafı temizlik yapıp yeniden kullanılacak. ölü piksel bile dünyada belli bir limite kadar arıza kapsamına girmiyorken adam senden sağlam ürünü iade alıp ne yapsın.

her elektronik alette yaşanabilecek talihsizliklerden en ilginç olanı sadece. geçmiş olsun.
hesabın var mı? giriş yap