şükela:  tümü | bugün
  • (bkz: o iş öyle olmuyor)

favori düğmesinin yanındaki iki butonu oraya süs olsun diye koymadılar değil mi canım kardeşim, verdim eksini.
  • inşallah bu ayrımcılığı yapanlar aynı şeyi yaşar....
  • arkadaş madem anlamıyorsun madem önem vermiyorsun debe'ye niye burada ağlıyorsun? belli ki çok önem veriyorsun bu konuya, bir tane yazara mesaj at sor ya da ilgili başlığa gir oku bir zahmet. bunun için başlık mı açılır amk? ayrımcılığa uğruyormuş, he canım bu sözlükteki tek değişik bir fikir ortaya koyan adam sensin zaten, başka hiç yok, bir tek sana ayrım uygulanıyor. deli mi ne.
  • debe'ye girip de ödül almak isteyen bir akp'li haykırışı. ilgili sıçmık akp'li fanboylarca favorilenince gaza gelmiş tabi.

vicdan mı rahatlatacaksın debe'ye girince?
  • irin akıttığı entry'si fazlaca kötülendiği için ağlayan bir yazarın serzenişi.

kendi gibi bok çuvalları bir araya gelince ilk başta "ne kadar fazlaymışız" diye sevinmiş zaar.
  • benim de başıma geldi de, öğrendim sonradan. bak öğreteyim;

başlığı şukela moduna göre sırala. ne oldu? ikinci sıradasın. yani o entry seninkinden daha iyi. o yüzden debe'de. eğer o entry olmasaydı muhtemelen ilk 5-10'da olacaktın. hadi koçum, sakin.
  • bu da yeni çıktı. ben o konularda olan bir yazar değilim deyip ama debe'ye giremediiiiiiiiiiiiiiiiiiiim diye feryat figân haykırmak. neyse size önerim aihm'e başvurmanız. bildiğiniz gibi daha önce entry'sine şukela vermek yerine çok kötü butonuna basan bir yazarı lahey adalet divanına sevk eden camyhuska isimli yazar tam 8.3 milyon dolar tazminat kazandı.
  • o değil de bir entry'i çok beğendiği için favlayanlar da ayrı maldır bana göre. adam oraya şukela diye buton koymuş. ben fav'ları ileride hatırlamak için, dönüp bakmak için kullanıyorum. sonra da fav'dan kaldırıyorum. ya da bir arkadaşıma anlatacağım mesela fav'a atıyorum ki unutmayayım.
  • debe ile fav'ı karıştırmış kişi hezeyanı..

biz de olduk amina koyayim ergen ama hiç entry'lerimiz beğenilmiyor diye ağlamadık. beğenilmese de siklemedik. fav'lanıyor ama beğenilmiyor diye isyan etmedik. çünkü bizim gerçek amacımız onlar değildi..

biz gerçek bir yazar ne yapması gerekiyorsa onları yaptık. çünkü bu işlere karışırsak ancak mal olacağımızın farkındaydık.

geçiniz bu debe ayrımcılık vs muhabbetlerini artık siz dahil herkesin bildiğini önce kendinize sonra da bizlere itiraf edin artık.