şükela:  tümü | bugün
  • süper lig 25. hafta maçı.. saat 20:00’de başlayacak..

trabzonspor'un bu stadda ilk maçı olacak..
  • her şey bir yana, sakatlığı nedeniyle maalesef abdülkadir ömür‘ü izleyemeyeceğimiz karşılaşma.. trabzonspor’u izlenebilir kılan tek unsurdu kendisi..

trabzonspor 3-1 yenilir..
  • trabzonspor'un yine karşısında en az 4-5 eski oyuncusunu izleyeceğimiz bir maç olması bir yana, asıl bu sene ligin 8. haftasındaki maçın da rövanşı. aslında "rövanş" belki yanlış bir tabir, "devam filmi" bile olabilir.

zira ben unutmuştum bile o maçı, hafızam kolay sıfırlıyor öyle skorları ama baktım da, ilk yarıdaki maçta trabzon'da tarihi bir skorla 6-1 kazanan ve plakayı tabiri caizse tersten yazdıran akhisar belediye ersun soytarısının görevine son verilmesine vesile olmuştu.
    (bkz: 15 ekim 2017 trabzonspor akhisar belediyespor maçı)

o yüzden korkak futboluyla trabzonspor tribünlerinden artık tepki çeken rıza çalımbay'ı da izmir'den trabzon uçağı yerine direkt istanbul'a gönderecek bir sonuç olursa şaşırmam bugün.

başka bir bakışla olası bir ev sahibi galibiyeti ile okan buruk hoca ve talebeleri kendisini getirdiği gibi, götürmüş de olur. açıkcası ben rıza hocadan geçen hafta beşiktaş maçıya son kalan ümidimi de kestim. o yüzden yeni yönetimden önce gönderilmesini de istiyorum, gerekirse takım hocasız çıkar maçlara.

ama diğer taraftan trabzonspor forması sahaya çıkıyorsa, şartlar ne olursa olsun maçın favorisi de trabzonspordur, teleset mobilyacılar hiç alınmasın.
  • (bkz: beş olur)
  • (bkz: 16 ekim 2016 trabzonspor akhisar belediyespor maçı/@mrcanakci)

bu sezona geldiğimizde de, ligin ilk yarısındaki facia, ersun yanal'ın biletini kesmişti.

kazanabileceğimizi sanmıyorum ve bu şekilde çıkacak bir sonucun da rıza çalımbay dönemini bitireceğini düşünüyorum; kongre öncesi mevcut yönetim kovma, gönderme vs. işlere girişmez ama istifa gelir.
  • oyuncular giydikleri formanın hakkını vererek oynayacaklarsa ben mağlup olmaya da razıyım.

sahada iki trabzonspor var dersek yanlış olmaz, güzel bir mücadele olsun.

vurduğunuz gol olsun uşaklar.
  • burak yılmaz'ın kaçırdığı pozisyonlara nazire yaparcasına okay yokuşlu korner vuruşunu kafa ile tamamlayıp ilk yarının skorunu belirledi. 0-1.
  • trabzonspor'un 2018'de oynadığı en zevkli maçı.

başlığa girilen entry sayısı ile büyüklük tayini edenlere de selam olsun. trabzon değil de akhisar önde olsa buralar entry dolmuştu amk.
  • akşam galatasaray maçındaki penaltıysa bu amk neden değil, bu penaltı değilse o amk neden penaltı.
  • qral yazdı.

0-2.

şu ndoye antramanlarda nasıl performans sağlıyor ki rıza hoca her maç alıyor.

yazarken ndoye attı.

0-3.