şükela:  tümü | bugün soru sor
  • 5 dakika içinde 1 ,1 kuruş yükselen kur. teknik tanımlamaları bilmem ben ama sabah 9:30’da 3.80,00 kuruştu 9:35 itibariyle 3.81,10 oldu. hayır olsun.
    ben bunu yazarken 3.81,21 oldu.
    edit; vurun daha ölmedim. :)
    110 kuruş olsa duramazmışım. uyaran arkadaşlara teşekkür ederim.
  • 110 kuruş demek 1 lira 10 kuruş demek. dolar kurunda bir artış olmuş mu bu kadar , hayır .

matematik bilmeyen bir yazar sacmalaması.
  • e zaten son 10 gündür böyle şeyler oluyor. bir bakıyorsun 3.8295 bir bakıyorsun 3.7920
    çıkamadı gitti 4'e
  • 3,84 küsürlerde dalgalanan kur. birileri az sonra yüklü miktardaki dolarını bozacak ve akabinde dolar tekrar düşecek. sonra aynı birileri tekrar dolara yüklenecek. zaten çok olan parasını daha da çok yapacak.
  • "teknik demişsin ama sen parasal ifadeleri,matematiği bilmiyorsun kardeş"dememe sebep olan kurdur.
  • 1,1 kuruştur o, 110 kuruş olsa duramazsın.
  • yarın 15:30’da açıklanacak abd enflasyon verisi dolar kuru için oldukça önemli olacak.
  • (bkz: cari açık)
  • avrupa yakası izliyorum, dolar 1.5 oldu diye kriz geliyor diyorlar o dönemlerde.

şimdi dolar 4'e göz kırpıyor, kriz olsa x avm dolu olmaz diyorlar. vizyonumuz çok düştü çok.
  • 1.1 kuruş ve 110 kuruş arasındaki matematiksel farkı çözümleyemeyen keynes'lerce yorumlanan kur.
    edit: 11 kuruş yazmışım. ava giderken avlanmak.