*

şükela:  tümü | bugün
  • metro turizm'in yeni bir rezaleti. şaşırdık mı? tabi ki hayır.

haber linki

tanım: firma firma değil, şehirler arası her türlü fanteziyi tatmin etme aracı. aşağılık herifler. boykota devam.
  • bu firmayı kullanmaktansa yürürüm.
  • kimse bilet almazsa kapanır, başka çare yok, ya kapanacak ya da masum çocuklara zarar vermeye devam edecek.
  • metro turizm adi altında ne sapık varsa işe almışlar resmen devlet desteğiyle de işlerini görüyorlar heralde sırayla. yoksa çoktan kapatilmasi ya da devam edemeyeceği bir ceza alması gerekirdi.
    bu ne cesarettir onlarca kişinin içinde bile çekinmiyor ya da kendini durduramayacak kadar sapkın.
    hala neden kapatilmadigini ve de insanların binmeye devam ettiğini anlamadığım olaydır ayrıca.
  • artık bu işe yetkilisi kimse el atmalı.

bu firma bu kadar mı dokunulmaz?
    her pisliğin, rezaletin altından aynı firma mı çıkar?
    özel mi seçiliyor bu firmanın çalışanları?

boykot olayına kılım. ama bir gece tanımadığım memlekette otogarda bekledim, yine binmedim.
    binmem.
  • allah'ım cildiracagim. herifin kıza söylediklerine ve kendini savunma şekli o kadar iğrençki! 'annenin sevgilisi var mı? evinize geleceğim." sonra da ' kızım yok, ağabey sevgisiyle yaklaştım.' kansız herif. bari şu güzelim duyguları alet etme yaptığın pisliğe. kızın ifadesinde söylediği şeyler uydurma gibi gelmiyor.
    üslubumdan ötürü özür dilerim. çok sinirliyim ve artık böyle olaylara dayanamıyorum.
  • kedi gibi yine mart ayında coştu bunlar, herhâlde bazı dönemlerde azgınlıkları ayyuka çıkıyor. dünden beri çıkan haberlerin ardı arkası kesilmiyor.
  • ..bunun yanı sıra mağdurun ailesi, şüphelinin ailesi tarafından şikayetlerini geri çekmeleri için taciz edilmektedir..

orospu çocuğu orospunun çocuğu desek olacak sanki.
  • bu nasıl illet bir firmadır allah bekasını versin bu kaçıncı olay.
  • şaşırtmayan eylem. söz konusu firma otobüsler aleminin taksisidir..