şükela:  tümü | bugün
  • tsi 23:00'da başlayacak epl maçı. city açık ara farkla lider ve bu maça rahat bir şekilde çıkacak. hafta içi kendi sahasında basel'e karşı beklenmedik bir yenilgi almıştı. bu maçta daha diri bir oyun ortaya koymaları gerekiyor.

    stoke city için ise çanlar çalıyor. championship'e düşebilir. ligde 17. sırada. bu maçta alınacak 3 puan onları 16. sıraya çıkarır. düşme potasından çıkmak istiyorlarsa bu maçtan mutlaka puan çıkartmaları gerekiyor. ayrıca tsl'den tanıdığımız badou ndiaye'de ilk 11'de yer alacak.
  • city'nin 2-0 önde götürdüğü karşılaşma. stoke city oyuncuları 50 dakikadır city'lilerden top kapmaya çalışıyorlar. shaqiri'nin bir iki bireysel çabası dışında bir hücum aksiyonları yok. ndiaye takımın savunmasına iyi yardım ediyor. bir pozisyonda çektiği şut az farkla auta gitti. city oyunun ve skorun mutlak kazananı görünümünde. olağanüstü bir seviyede oynadıklarını söyleyebiliriz. müthiş yardimlasiyorlar, hücumda ve savunmada cok iyi pozisyon alıyorlar. stoke city'i resmen sahadan sildiler. aradaki fark dünya ile ay arasındaki mesafe kadar.

    edit: sterling inanılmaz bir pozisyon kaçırdı.