şükela:  tümü | bugün soru sor
  • sonunda gerçekleşendir. stadın güvenlik görevlisi kaldırmış, "abi kimse kalmadı sen de kalk yerine yat" demiş.
  • bir süre daha yerde kalmasından ötürü görevlinin "sedye yok ama benim yer yatağı var abi, getireyim ister misin?" sorusu üzerine başını iki yana sallamış ama yatmayı sürdürmüştür.
  • türk futbolunun özetidir.

malesef her maç görmekteyiz bu tipleri.eğer ki büyük takım önde değil ise anadolu takımı topçularının yaptığı tek şeydir.

karaktersizliktir.

acizliktir ve yaptırımı olmalıdır.

bugün konya, gs yi yensin çok isterdim bjkli olarak ama bu tipleri görünce gerçekten tiksiniyorum.

(bkz: yabancı sınırına hayır)
  • muhtemelen daha güzel bir yere yatmak icin kalkmistir.
  • anlamıyorum amk maçın 2. dakikasında gol atmışlar. bu herif de başladı yatmaya. her faul pozisyonunda 3-4 dakika kaldı yerde. be adam maç 90 dakika, tribünde 45 bin kişi, seyreden belki 7-8 milyon kişi var. hiç mi karakter yok sende de bu işlere giriyorsun. inşallah düşersiniz ligden.
  • bizim takımı hatırlatmıştır. yıllar önce denizli 1. amatör lige çıkmıştık. takım düşmemeye oynuyor kale belediyespor ile maçımız var. herifler önüne gelene 5 atıp gönderiyor.

çıktık maça, ulan dakika 15, durum hala 0-0. baktık güzel gidiyor başladık zaman geçirmeye. bulduğumuz her fısatı değerlendiriyoruz; kendi arkadaşına faul yapanı gördüm. ilk yarı berabere bitti. soyunma odasında aldığımız tek taktik 'böyle devam edin!'. maç 9-0 bitti. o sene ligden düştük.

konya ligden düşer mi bilmem ama volkan şen'in çaptan düştüğü kesinleşti.
  • karaktersizliktir. başka bir izahı olamaz.
  • muslera’nın karga tulumba kucaklayıp dışarı atmasıdır. artık gece kafasını o yastığa rahatça !!!!! koymuştur. buraları okuyup yatmaya devam edebilir. insanda vicdan olacak. umarım o uyduruktan kalkmadığın halini diğer maçlarda acı içinde kıvranırken bulmazsın. işte o zaman ilahi adalet derim!!!
  • böyle yapana yaslayacaksın 3 tane, taça çıkan topunu bile getirecek. yaslayamıyorsan da sinirlenmeyeceksin. volkan biraz abartsa da futbolun içerisinde bunlar da var.
  • bir insan bu kadar mı itici olur.