şükela:  tümü | bugün
  • efendim sakin ve işinde gücünde toplu taşımalarda da insanlarla az muhatap olan o eleştirilen 'istanbul'da kimse kimsenin yüzüne bakmıyor yeaa' denilen 'kimseyim'. bugün karşılaştığım olay tatsız olsa da ortamdaki herkese orgazm yaşattığımı iddia edebilirim (bkz: seksten daha zevkli olan şey)
    neyse, bugün saat 18 sularında şişli-mecidiyeköy metrosuna bindim. bir durak sonra da o inecektim. tam binerken iki kadının itiştiğini gördüm. onlarla birlikte metroya bindim. itişen kadınlardan biri olması gerektiği gibi tartışmaya girmezken öbür kadın kulağımın ciyakliyordu. adeta kendimi 2010 dünya kupasında finalde kaybedip üstüne vuvuzela sesine maruz kalmış hollanda milli takım taraftarı gibi hissettim. orda araya girip yine efendiligimi koruyarak 'hanımefendi bunun sonu yok, buradaki insanlar yorgun ve sessizliği hak ediyorlar' dedim. dememle birlikte kadın ortamda bulunanlara da hakaretler savurmaya başladı. benim kes kesini de ciyaklama artık dememe aldırmadan konusmaya devam etti, acımış bir şekilde gülerek ineceğim durağın kapısına geldim kadının arkamdan küfür ettigini duydum tam dönerken de boynuma vurmaya başlayınca da kadının parmaklarını sıkıca tutup parmaklarını büktüm kadın acı içinde küfür ederek orda bulunan 4-5 yolcu kadını elimden zar zor aldı. hiçbir şey olmamış gibi dışarı çıkıp keyif sigaramı yaktım. insana şiddete karşıyım ama böyleleri cidden şiddeti hak ediyor.

edit: istanbul'da yaşayanlar senede en az bir kere 'nereye düştüm lan' diyeceği bir olay yaşıyorlar. anlattıklarım %100 gerçektir.
  • iyi de bize ne bundan. facebook mu burası
  • --- özet ---

küfür ettigini duydum tam dönerken de boynuma vurmaya başlayınca da kadının parmaklarını sıkıca tutup parmaklarını büktüm
    --- özet sonu ---

kesin yasanmislik notu 0/10.
    hayal gücü -10/10.
  • olay doğruysa ki öyle farz edelim,arkasını döndükten sonra boynuna atlamasıyla senin parmaklarını bükmen şiddet uyguladığını değil nefsi müdafaa yaptığın anlamına geliyor.yani tek suçlu varsa o da kadındır hiçbirşey yokken hakaret edip sana saldırması onun suçlu olduğunu gösteriyor.tabii olay bu şekilde gerçekleştiyse.
  • hollanda milli takım taraftarı gibi hissedeceğine, sana senagal milli takımını yollayalim ki seni orgazmin nirvanasina ulaştırsin.