şükela:  tümü | bugün
  • iddianın sahibi cambridge üniversitesi neuroscience doktoralı hristiyan bir araştırmacı. sadece bu da değil, bu salgını farkedilemeyen bir sebeple hz. isa'nın bitireceği iddiasını da ekliyorlar.

ilgili twit

üstelik ingiltere haberlerinde sürekli arka planda isa çok yakında gelecek gibi pankartlar çıkmaya başladı. bir örnek: foto1
  • amk 300 takipçili sıradan bir karı için başlık açıyor davar. sikiyon demi sen bu kaşarı? başka açıklaması olamaz. karının takipçi sayısı 50 kişi arttı ben bu entry yi girerken.
  • sarsta gelmeyen, domuz gribinde gelmeyen, ebola da gelmeyen cizıs bence bunda da gelmez. he gelirse de bende kalabilir salondaki koltuk açılıyor.
  • hasan mezarcı'nın bundan haberi var mı? baktım da twit atmamış mesih reis.
  • bilim bitirecektir, bilim bitiremezse kendi kendine bitecektir. inancı olan insanlar da bu saçmalıkları duya duya inancından soğuyordur.kurtarıcı beklemeyin. kurtarıcı geleceğine iddaa edenlere de inanmayın.hepsini atlatacağız.
    "muhtaç olduğun kudret, damarlarındaki asil kanda, mevcuttur!"
  • ikinci dünya savaşı gibi bir ortamda gelmeyen isa uzaylı istilasından aşağı bir ortamda gelmez.
  • yerinde gelmeyen isa da ne bileyim şimdi yani.
  • bende aşısı bulundu en geç nisan ayının ikinci haftasında herkes aşılanacak sandım. hem bizim yerli ve milli mesihimiz var. bu hastalığı bitirse bitirse o bitirir.
  • evet çünkü bir mesihin geldiğini görmediğimiz kalmıştı.
    inanıyorum olabilir.
    herşey olabilir.
    şu ahir ömrümüzde bunu da görelim zirvede bırakalım.
  • ulan yoksa böyle bir saçmalıkla birisini insanlık önüne atıp işte bu hz. isa diyerek yeni bir din dayamasınlar bize?

stratejik derinlik mod:off