• sarsta gelmeyen, domuz gribinde gelmeyen, ebola da gelmeyen cizıs bence bunda da gelmez. he gelirse de bende kalabilir salondaki koltuk açılıyor.
  • hasan mezarcı'nın bundan haberi var mı? baktım da twit atmamış mesih reis.
  • ikinci dünya savaşı gibi bir ortamda gelmeyen isa uzaylı istilasından aşağı bir ortamda gelmez.
  • yerinde gelmeyen isa da ne bileyim şimdi yani.
  • evet çünkü bir mesihin geldiğini görmediğimiz kalmıştı.
    inanıyorum olabilir.
    herşey olabilir.
    şu ahir ömrümüzde bunu da görelim zirvede bırakalım.
  • israilliler yarın (perşembe) mesihin geleceğini söylüyorlardı.

demek gelip izleyecek 12 nisana kadar. e iyiymiş hadi bakalım, ortadoğu'da kartlar yeniden dağıtılsın.
  • yok mu şöyle sistem modellemeden, stokastik (rassal) süreçlerden, simülasyondan falan anlayan bir bilim insanı?

yapılacak şey bir network modeli kurmak (düğümler, bağlantılar, güçlü/zayıf bağlantılar falan ile) hastalığın yayılması ile ilgili gerekli parametreleri belirlemek (hastalığın insandan insana bulaşma olasılığı vs.) ve modeli gerekirse 1000 kere gerekirse 10000 kere run edip her run'da hastalığın bitme zamanının ortalamasına standart sapmasına falan bakıp bir tarih belirlemek.
  • "üstelik ingiltere haberlerinde sürekli arka planda isa çok yakında gelecek gibi pankartlar çıkmaya başladı. bir örnek."

bir örnek, başka yok çünkü bulamadım.

soru : cambridge üniversitesi neuroscience doktoralı hristiyan bir araştırmacı arkadaşı nereden buldun da takip ediyorsun?

tanım: sen yaz bişiler, nasıl olsa herkes sallıyor. bende sözlük yazarıyım, üf ne takipçi gelir sana be. bak şimdi gör.
  • iddia middia yok ortada. hazırlık sınıfı ingilizcesiyle twit okursanız böyle saçmalarsınız. profesörün en samimi arkadaşı da çaycı falan herhalde.

kadın öyle olacak dememiş, paskalya bayramında öyle olması için dua ediyorum demiş. aynı bizim imamların "şu mübarek miraç kandili gecesinde, salgınları başımızdan def et, hastalarımıza şifa ver ya rabbim" demesi gibi bir şey.
hesabın var mı? giriş yap