şükela:  tümü | bugün
 • 12 numara'nın kurucusu mehmet alakuş'un fenerbahçe spor kulübü'nde paralı, maaşlı çalışmaya başladığı tarihlerde (18 nisan 2013'ten itibaren), 12 numara markası aziz yıldırım tarafından tescilli marka yapılmıştır.

  http://imgur.com/a/eb52f http://i.hizliresim.com/j3boqb.jpg

  http://imgur.com/a/wmdzh http://i.hizliresim.com/d3gnbz.jpg

  bugün halen, "3 temmuz bitmedi, başkanımıza sahip çıkın" diye açıklama yapan 12 numara'cılar bizzat aziz yıldırım ya da onun mamaladığı kişilerdir.

  ağa babaları tribünlerde istifa diyen çocuklara saldırıp, döverken, bunlar parasını almış, internet üzerinden millete saydırıyor utanmazlar. algı operasyonu yapıyor. akp'nin fatih tezcan'ı, rasim ozan kütahyalı'sı, cem küçük'ü, nagehan'ı...

  bunlar utanmaz, arlanmaz insanlar. futbolculara saldırıyorlar. ülkeye gelmiş geçmiş en büyük futbolcu olan alex'i tweet, bacak bacak üstüne attı diye kovdum diyen, dört hafta kala şampiyon olan teknik direktörü istifa ettirmek için karı kız haberleri yaptıran, istifa etmesini sağlayamayınca bizzat basın toplantısı yapıp, basında çıkan haberleri doğrulayan ve ersun yanal'ın onuruyla istifa etmesine sebep olan, ersun'u kendisine kovduran futbolcuları şampiyon yapamadı diye gönderen, takımı dağıtan, 50 milyon euro harcasam şampiyonduk deyip, 70 milyon euro harcayıp, kulübü batıran, kulübe uefa kısıtlamaları getiren, orta saha transferi yapmak yerine türkiye'nin en ücra köşelerinden arsalar alan, toprak fetişisti bir adamdan bahsetmiyorlar da, futbolculara sallıyorlar.

  bu takımı kim kurdu lan? babanız aziz.

  utanmazlar, kulüp daha nereye batacak? fenerbahçe için 3 temmuz bitmiştir. fenerbahçe uefa'dan 3 yıl ceza almıştır, hakem sopasıyla 2 sene galatasaray'a şampiyonluklar peşkeş çekilmiş, fenerbahçe türkiye'de de bu şekilde cezasını almıştır. fenerbahçe'nin alacağı cezalar bitmiştir.

  3 temmuz aziz'in boynunda bir iptir. aziz'i kurtaracaksınız diye fenerbahçe'yi yok edemezsiniz.

  para babanızı da alıp defolun gidin.