• stoch'un korner kullanırken iki elini kaldırmasının ''topu orta sahaya doğru 53 metre yükseklikten atacağım yetişin'' anlamına geldiğini öğrendiğimiz maç.
  • konya torku'da rıdvan ve tanju diye iki oyuncu var. nostalji yaşadım resmen.
  • özer hurmacı riske edilmeyerek lig maçına saklanmıştır. şimdi onlar düşünsün.
  • az önce "pozisyon görünce susalım mı, yeter artık yeter" diye atarlanan ender bilgin'in şu ana kadar maçın en zevkli anını yaşattığı zevksiz karşılaşma.
  • "yüreğini yaksa da hüzün ele karşı solmasın yüzün" tribunden bir pankart.
  • defansımızda orhan şam-fabio bilica-bekir irtegün-caner erkin oynamıştır. biz fenerbahçelilerden biri çok büyük bir günah işlemiş olmalı ki, bunları yaşıyoruz.
  • alex'in golünü attığı maç. yerlerdeyim. niyeyse...
  • ilk yarının son dakikasındaki pozisyon durum itibariyle bekir'i özetlemiştir. nasıl mı ? torku kontra'ya çıktığında can hıraş ortalama bir hıza sahip olduğu vücudundan anlaşılan oyuncu pato'nun barcelona maçındaki deparı gibi 5 boy açtı farkı bekir ile arasındaki. adam bir de topla koşuyor düşünün.

şimdi düşündüm de, bu adam bek filan oynuyor lan. kim dedi acaba bu adama sen de bek oynarsın diye. bu kadar sarı kart görmesinin nedeni hep ağır olmasından. hani öyle böyle hantal uzun boylu, poslu bir adam da değil.

neden bekir ? karanlık gecelerimin yıldızı sensin yemin ediyorum ulan.
  • atv'nin gs-ads maçına galatasaraylı levent tüzemen, bjk-gbb maçına beşiktaşlı turgay demir'den sonra yorumcu olarak fenerbahçeli gürcan bilgiç'i görevlendirerek anadolu takımlarına herhangi bir yabancı ülke takımı muamelesi yaptığı maçtır.

ondan sonra türk futbolu gelişsin diye bekleyin durun.
    düzeltme: imlâ.
  • özgür çek'in asistiyle 4-0 olan maç.

hoşgeldin bizim oğlan
hesabın var mı? giriş yap