şükela:  tümü | bugün
  • new york'da yasayan ne kadar ek$i okur/yazari var gorelim.

zaman: 12 ocak 2018 - 7pm (editlendi, 9pm'den 7pm'e cektik.)
    mekan: burp castle new york

gurultulu olmayan bir mekan sectim. muhabbet sohbet ve katilimin durumuna gore plani sekillendiririz. buraya yakin guzel bir barcade var. ayni sokakta yine unlu bir tatlici var.

zirve linki surada. veya buradan normal mesaj da atabilirsiniz.
  • insan hokkabazın mahkemesinde yapardı bu buluşmayı !!!
    neyse , yalan olacak bir buluşmadır.
  • ekşi sözlük’ün 4’te 3’ünün katılacağı zirve.
  • birisi, 'şurada yaşayanlar, hadi buluşalım' diye başlık açmış, anında birilerinin bir tarafına kaçmış.

aşağılık kompleksi insanı çok hırpalar.
  • lanet olsun ki o gün ortağım rodriguez'le gece devriyesinde olacağım için katılamayacağım zirve. siz zirve yaparken biz araçta donut ve sade kahve ile birlikte lakers maçını radyoda dinleyeceğiz. copy.
  • saat 9 biraz gec degil mi? saat 7 olsa? eve donus zamanini da hesab etmek gerekiyor, gec olmamasi daha iyi olur. ben gelirim, ama daha erken bir saatte olmasini tercih ederim.

edit: bir de midtown'da bir yer ulasim acisindan daha uygun olurdu.

edit2: ben nj'de yasiyorum bu arada. (asagidaki entari sahibine de cevaben)
  • nj de yasayanlar katilamiyor mu merak ettigim zirve.
  • ben malatya'dayim, yolunun üstü olan birisi alırsa katılmaktan zevk duyacağım new york buluşması. kayisi da getiririm, kuru kayısı.
  • neyiyle dalga gecildigi anlasilmayan zirve.
    sozlukte bundan 15 yil once new york'ta falan zirve yapiliyordu, liseliler begenmemis nedense...
  • şimdi poughkeepsie'den kim trene atlayacak da nü yoğk'a gelecek. benim için yalan olan zirvedir.**