• fenerbahçeliler bile beyoğlu yosmaları kadar beklemiyor ali koç'un açıklamalarını.

vur başkan vur sucuk ekmeçi himmetçi suriler seni bekler.
  • 2018'de en çok menajerlik ödemesi yapan kulüp fenerbahçe. galatasaray o sezon 10 bin dolar ödeme yapmış. balıkesirspor bile 7 bin 500 dolar ödemiş. şeffaf galatasaray budur.

resmi belge için link : https://www.tff.org/…jerlerine-yapilan-odemeler.pdf

peçeteleri gereken yerlere soktu.

başlığı açan galatasaraylılar peçeteyle gezen yine galatasaraylılar fenerbahçelilerden çok takip eden yine galatasaraylılar. ne zaman adalet eşiltilk dedi bu tayfanın götü tutuştu özellikle sicili bozuğun çok zoruna gitti doğruların söylenmesi.
  • ali koç’un yağlı saçlarıyla ekranlara çıkıp galatasaray ve fatih terim hakkında konuşacağı toplantı olacaktır.

gündemi bir an önce değiştirerek fenerbahçeli taraftarları uyutmak zorunda.
  • of! artık sıktı.

ilk senesinde takımı neredeyse küme düşürecekti.
    ikinci senesinde rakipleri leşken şampiyonluk havası yok. şikeden önceki fenerbahçe şu anki tabloda bjk'ye ve gs'ye en az 10 puan fark atmıştı.

hâlâ basın toplantılarıyla kafa sikiyor.

yapamıyorsun işte. sene sonu siktir git.

not: fenerbahçe sk taraftarıyım.
  • fenerbahcemizin taraftar profili ne zaman bu kadar degiati, ne zaman bu kadar dangalak bu kadar gerizekali oldu sasiyorum. eskiden herkes bizi konusurdu simdi fenerbahce taraftari millete satasir olmus, yok peceteci gassaray, yok fedöcu sikdi basgan, konus baskan vur tinerciler agliyor, vurdukca ses geliyor. ya yarragim sizin gibi sikikler aykut gitsin dedi gitti, sonra aykut gelsin kocaman umutlarimizin bilmem nesi dedi geldi, ersun dediniz geldi sonra diyorsunuz gitsin.

koskoca fenerbahce mesaj atip 50 lira aidat yetmez, fenerbahcelilerden beklentimiz en az 500 lira olmak uzere koltuk cikin diyor, fenerbahceliligi cuzdana sıkıştırıyor. her alanda sampiyonluk yasayan subeler futbol subesi kurtulsun diye kapaniyor, kuculmeye gidiyor. oynatamadigimiz futbolculara dunya para, bizi siken menajere milyon eurolar, oynamayacak futbolculara deli kontratlar. elde ne var? tombul tasaklar. simdi kalkmis konuş basgan konustukca fedocu tinerci cinconlar hopluyor diye salak salak muhabbetler.

azizden, aliden daha cok boyle sikik taraftarlar zarar veriyor fenerbahcemize. tez zamanda kurtulmak dilegi ile.
  • aleyhimize hata yapan hakemlere maç vermediler hüüüüüü, fatih terim hüüüüü, zorlu'daki görüşme üzerinden bizi yıpratmaya çalışıyorlar hüüüü ve son olarak fatih terim hüüüüüüü şeklinde olacaktır.
  • galatsaray ve fatih terim'e sallayarak başarısızlığını unutturup müritlerini konsolide edecektir.
    tüm fenerbahçe başkanlarının hayata tutunma ve taraftarlarını kandırma algoritması galatasaray'a sallamak üzerine kurgulanmıştır çünkü fenerbahçe taraftarı biatçıdır, sorgulayamaz, eski başkanları şampiyonluk kutlamasında bunlara hakaret etti ağızlarını açamadı müritler.
    galatasaray yahut beşiktaş başkanı taraftarına hakaret edecek o taraftar orayı yıkar.
  • kral bu sefer nasıl ağlayacak acaba
  • -bakin beni konusturmayin...
    -konusursam cok agir konusurum...
    -yer yerinden oynar, altindan kalkamazsiniz...
    -uefa catirdayabilir...
    -bu kadro yuruye yuruye sampiyon olur...
    -alex'i fenerbahce icin ben getirdim, fenerbahce icin ben gonderdim...
    -betondan da anlarim futboldan da...
    -soyunma odasina girip ne diyicem, ben diyorum gol atin, ucluk atin...
    -tesislesmede sampiyonuz...
    -galatasaray'a 6 attik... onlar bize 6 atana kadar rekabet bitmistir...
    -galatasaray'a kadikoy'de 19 yildir yenilmiyoruz...
    -cumhuriyetin son kalesiyiz...
    -mustafa kemal'in askerleriyiz...
    -ne sikesi memleket elden gidiyor...
    -bu ulkede feto'ye karsi ilk mucadeleyi biz baslattik...
    -ben fenerbahce icin hapis yattim...
    -sampiyon olmak zorunda degiliz, neticede sipor yapiyoruz...
    -buyuk takimlar devre arasi transfer yapmaz...
    -chelsea macini seyrettiniz mi? onlar da 3-0 yenildi...
    -benden evvel tuvaletlere pacalar sivanmadan girilmiyordu...
    -beni kizdirirsaniz 10 sene daha gitmem...
    -havuzdan cikariz, herkes ayagini denk alsin...

vs vs vs gibisinden aforizmalarin kasildigi toplantilari bile ozletecek bir basin toplantisi olacaktir...

ali bey otursun dusunsun nerede hata yaptigini, 19 ay gibi kisa bir sure icinde, evvelden olmasi gerektigini soyledigi hicbir seyi yapamazken aksi istikamette tonla icraata nasil imza attigini otursun dusunsun...

diyecegim de, once bir gulme geliyor, sonra da "bunlari dusunecek ozelestiri mekanizmasi olsaydi zaten bu kadar rezil duruma dusmezdik" diyorum kendi kendime...

ne cilemiz varmis arkadas, bir camianin basina surekli ama surekli daha kotusu gelir mi ya!?

edit: baskan nihayet bircok acidan beni yaniltan bir konusma yapti... turkiye'de kimsenin kolay kolay cesaret edemeyecegi seyler soyledi... her ne kadar berat albayrak'in acikca adini soylemeyip "bir bakan" dese de o esnada hemen arkasindaki reklam panosunda, sag omzunun ustunde "damat" reklami olmasiysa hayli eglenceliydi...

buna ragmen, yani kimin ne rezillikler yaptigini dile getirme cesaretini gostermesine ragmen, kendisnin bundan sonra nasil bir aksiyon plani olacagini dogru durust anlatamamasiysa konusmasindaki zayif noktaydi...
  • bir fenerbahçeli taktiği olarak fatih terim'e ve galatasaray'a sallayacaktır. taraftarları da gaza gelecektir. bunların alayı böyle.
hesabın var mı? giriş yap