şükela:  tümü | bugün soru sor
  • bu yaşananları, bir arkadaşımın isteği üzerine burayla paylaşıyorum. yazının sonunda olayla ilgili görselleri bulabilirsiniz.

hepsiburada firmasında samsung tv aldım. bana ulaştı. samsung servisi ürünü açtığında ekranın kırık olduğu fark edildi. tutanak tutuldu. hepsiburadaya iade talebi açtım. web sitesinden tutunak fotoğrafını yükledim. hepsiburadaya aras kargo ile gönderdim.

bundan sonra çile başladı.

1.rezalet: 20 gün ürünün hepsiburadaya ulaşmasını bekledim.bu sürede 6 sefer hepsiburada ve aras kargonun müşteri temsilcileriyle görüştüm.neden bu kadar gecikme olduğunu sorduğumda bana düzgün bir açıklama yapamadılar.

2.rezalet: 20 günün sonunda servis raporunun olmadığı için("halbuki var") aras kargonun beni arayıp ürünü geri yollayıp ürünü gelip alın demesi. bunu duyduğumda sinirlerim zıpladı. tekrar hepsi burada ile 2-3 sefer konuşup servis raporunu sistemlerinden yüklediğimi süreçle uğraşmaktan çok yorulduğumu ve tv ile uğraşamayacağımı, para iadesi talep ettiğimi söyledim.

3.rezalet: aradan 1 hafta geçti halen üründe kıpırdama yok. dikkat süreçlerle sürekli ben ilgileniyorum. aras kargo hepsi burada yeni kargo takip numarası yollaması gerekiyordu, ürün halen yollanmamış, şubede dedi.hepsi burada da gönderi takip numarasının zamanı geçmiş demesiydi. bana kalırsa yeni gönderi takip yollanmadı. bu olaylar böyle yürümemeli.

3.rezalette kargo firması ile hepsi burada süreci nasıl beraber yüretemiyor! birbirlerinden habersizler.

ürünü teslim edeli 35 gün oldu hem zamanımı hem paramı çalmış oldular. toplamda 10 defadan fazla çağrı merkeziyle konuştum. halen bekleme sürecindeyim.

özet : hepsiburada'dan aldığım ürün kırık çıktı, aras kargo kargomu gezdiriyor.

hepsiburada sipariş fotoğrafı

aras kargoyla gezen ürünüm

fatura

tutanak

not : özel bilgilerin olduğu kısmı kapattım. niye buralar kapalı diye sormayın lütfen.