şükela:  tümü | bugün
  • 12 soruda kurdukları yapay zeka size en uygun arabayı atıyormuş bende çalıştı,
    dediklerine göre ;
    -araba öner, size 12 soruda en uygun araba modellerini önerir. bu modelleri sizin için 0-2. el araba satan sitelerde bulur ve kolayca erişmenizi sağlar.
    -araba öner projesi'nin arka planında ise makine öğrenmesi kullanılmaktadır. sorulara verdiğiniz cevaplar daha önce'den öğretilmiş bir yapay zeka tarafından analiz edilir. ve size en uygun arabanın tahmini bu yapay zeka tarafından yapılır.

bana doğru sonuç verdi ellerine sağlık 0 destekle birkaç üniversite öğrencisi yapmış. bizede destek ve feedback vermek düşer.

denemek için tıkla
  • sıfır arabayı işaretlememe rağmen sahibinden.com link'i çalışmayan 2006-07 model arabalar göstermiş sistemdir.

kervanı yolda düzecekler belli ki.
  • eklenecek çok şey var aslında siteye. 3 version yapmışlar bu 1 miş 2'de daha sağlam ve detaylı olacakmış
  • kardeşim tavsiye, fiyat araliklarini çok dar tutmuşsunuz. biraz daha genişletseniz fena olmaz.
  • hemen bir adet ikinci el otomobil almamı sağlamış olan sistem. muhtemelen üzerinde uzun süre çalışılmış, inanılmaz başarılı, süper bir sistem. hala gözlerime inanamıyorum, beni benden iyi tanıyor resmen.
  • segment yerine kasa tipi kullanın.

aslında oto satış sitelerinde filitrelemeleri direk alıp yapıştırın uğraşmayın. farklı bir işlevi yok malesef sitenin.

yani sahibindene girip, vasıta>otomobil sekmelerine>tüm otomobil ilanlarına sırasıyla tıkladıktan sonra, filitrelerimi seçip bana uyan ve satılık olan tüm güncel ilanlar karşımda zaten...
  • ah, bunu yapmayi nasil dusunemedim.
  • c sınıfı araba tercihime karşılık nissan micra çıkartan, üj bej yaş aralığı tercihime karşılık da 8 yaşında araba çıkartan başarısız uygulama.