• güya eren'in müdahalesi olduğu için verilmeyen gol. hayır gol olsa da olmasa da hepsinin amına koyayım ama bu golü iptal etmek de saçmalıktır
  • önemli olanın maç bittikten sonra başlık açmak değil pozisyonda rakibi ittirmemek olduğunu hatırlatan hayali goldür.
  • kız kardeşleri birlik ve beraberliğe sevk eden haklı iptaldir.
  • net fauldur
  • eren hareket halinde olan defans oyuncusunu ittiği için doğru karardır. bence net fauldür.

edit: tekrar izledim eren sol eliyle kayserili oyuncuyu itip pozisyonunu bozuyor ki rıdvan da aynı şeyi söyledi. koşu halindeki topçuları bir anlık itme tüm dengesini bozar.
  • (bkz: faul)
    (bkz: futbol)
  • arkadaş fauldür demekte biraz ayıp yani, tamam ben bu takımın oynadığı oyundan nefret ettim, tüm maç oynaması gereken oyunu oynamayıp 3 dakikada oynayıp bizi kudurtmasından tiksindim ama bu müdaheleyle 6 aylık bebek düşmez ne faulü ?
  • hayir amk verilse nolcak lig lideri cuma gunu malup olmus fener 60 dakka 10 kisi oynayan bursaya 2. golu atamamis hakem denilen herifte kapali kola penalti uydurmus suc hakemde oldugu kadar fenerli topcularda atacaksin 2. golu kardesim.

lig 2. cisi basaksehir liderin malup oldugu hafta 4 yemis aptal saptal futbol oynamis.

en son gs 2 0 geri dusmus 90 da golu verilmemis verse nolcak 1 puanlami sampiyon olcan. yencen abi hakemi de yencen rakibi de yencen yenemezsen bjk elini kolunu sallaya sallaya sampiyon olur.

not : azizspor
  • (bkz: hüseyin gökçek)

şaşırdık mı? hayır
  • yalnız yönetimden iki kişi çıkıp ve teknik heyetten bu pozisyon üzerine tüm maçı yıkarlarsa ve bunu gs taraftarı yerse kusura bakmayında sahadaki futbol size layık derim.

ayrıca pozisyon faul olabilir ama çok net değil gol verilse kimse neden verdin demez.
hesabın var mı? giriş yap