şükela:  tümü | bugün
  • süper lig 2017-2018 ilhan cavcav sezonu 21. hafta maçı.
    tarih pazartesi gününe tekabül ediyor, başlangıç saati ise 20:00. maçın adresi ali sami yen spor kompleksi türk telekom stadyumu.
  • bu sezon iç saha performansına bakılırsa galatasaray'ın mutlak favori olduğu maç.
    iç saha: 10 maç 9 galibiyet 1 beraberlik
    dış saha: 10 maç 4 galibiyet 1 beraberlik 5 mağlubiyet.
    ben anlamıyorum bu nasıl bir uçurum.
  • antalyaspor eksik değilse cimbom'u hayli zorlayabilir. öyle 4-5 atarız maçı olmayacak haberiniz olsun. ha cimbom taraftari ile kazanir gibi duruyor ama puan kaybı da ağır sürpriz değil hani.
  • galatasarayin iç sahada çok iyi antalyasporun dış sahada çok kötü olduğunu düşünürsek galatasarayin favori olduğu maç. yine de rahat bir maç olacağını düşünmüyorum. galatasaray 2-1 filan alır. not:antalyasporluyum
  • orta sahayı alan maçı da alır...

her ne olursa olsun, galatasaray iç saha avantajıyla baya baya önde... saçma sapan oynadıkları ilk yarılardan sonra bile bu sahada az maç çevirmediler...
  • (jahovic+eto'o+orkan çınar)-(formsuz muslera+yeni nagamoto+iki klas ama ağır stoper+ön liberoda donk)-(duran top savunması)= konyaspor golü.

konya bir değil de iki atarsa ortalık karışır; 4-6 olur.

çok çok yüksek ihtimal kg olur.

terim geçen maç kalite gösteren belhanda'ya çık oyna, yapabilirsen forma senin der.

gelen mesajlar üzerine: hafta sonu oynanacak maçın başlığına bu geceki maçı yorumlamışım. hata olmuş. evet, altta hakkımda mal yazan arkadaş için hata diye birşey yok, mallık olmuş. bu burada kalsın, siz de eğlenin.
  • puan kaybına tahammül olmayan maçtır..
    bu hafta zirvede yer değiştirmeler olabilir ve orada avantaj yakalamak için mutlaka 3 puan alınmalıdır.
    özellikle de sivas'da değerlendirilemeyen avantaj bu hafta muhakkak değerlendirilmeli..
    ligin ilk yarısındaki ilk 5-6 haftalık süreçte tek kayıp olan antalya maçı bu sefer galibiyetle geçilmeli..
  • kuzey alt 1 adet bilet aradığım maçtır.
  • hafta içi mesai sebebiyle maça gidemeyeceğim için kuzey üst biletimi gişe fiyatından devredeceğim maçtır.

devredildi.
  • --------------carrasso----------------
    mariano-maicon-serdar-nagatomo
    ----------------tolga*-----------------
    feghouli-belhanda-selçuk-rodrigues
    ----------------gomis--

11'i ile antaya'ya fark atacağımız maç.

tahmin: 5-0