şükela:  tümü | bugün soru sor
29 entry daha
  • her ne kadar geçmişte kendi liginde kümede kalma mücadelesi verirken avrupa maçlarında bambaşka bir çehreye bürünüp çılgın atan takım örnekleri olsa da fenerbahçemin başlıca sebep olarak avrupa kadrosuna alınamayan oyunculardan(bkz: mehmet ekici)(bkz: roberto soldado) ötürü bu motivasyonu kolay kolay sağlayabileceğini düşünmüyorum.

kaldı ki sezonun geri kalanında ligi orta sıralarda bitirip gelecek sezonları dizayn etme amacı gütmemiz gerekirken turu geçmemiz, önümüzdeki turlarda arsenal, sevilla, inter, chelsea, napoli gibi takımlarla eşleşme ihtimalimizi de göz önünde bulundurunca takıma bu anlamda negatif etki yapabilir.

peki bu yazdıklarıma rağmen fenerbahçemin kazanmasını istiyor muyum? hem de fazlasıyla istiyorum. ki kazanırsak ve olur da turu geçersek sevinir miyim? hem de fazlasıyla sevinirim. sonuçta burası kadıköy!
  • (bkz: bağırın ulan fenerbahçe çok yaşa diye)

avrupa’da fransız değil türk takımı olarak tanınan fenerbahçe’nin maçıdır.
  • trabzonspor taraftarı olarak fenerin avrupa da başarılı bir gece yaşatmasını diliyorum..

maç sonu editi; dilekler kabul oldu.
  • tüm eksiklere ve çok da önemsiyormuş gibi durmamamıza rağmen kazanacağımızı hissettiğim maç. muhtemelen iki takım da kontrollü oynayacak. beni tek düşündüren konu, olası bir artem dzyuba - neustader hava topu eşleşmeleri.

tahmini skor: 1-0.
  • ben fenerbahçe açısından umutluyum.
    benfica olsaydı farklı düşünürdüm ama içimde 1-0 ve 2-2 lik skorlarla turu geçecekmiş gibi bir his var.
  • akıllı adamların maç analizlerini özleyenler için gelsin;

https://twitter.com/…tatus/1095033984663339009?s=19
  • fenerbahçenin eski fenerbahçe olmadığı karşılaşma.

hep bize mi yapacaklar*
  • 3.5 ustluk mactir.
  • fenerbahçe’mizin gol yemeden kazanmak zorunda olduğu mücadele.

yüksek ihtimalle volkan, isla skrtel sadık hasan ali, jailson tolgay eljif moses ayew, slimani şeklinde sahaya çıkacağız. ersun hocam ya herro ya merro şeklinde düşünebilir o yüzden benzia’nın eljif’in yerine oynamasına da şaşırmam. bu maç özelinde slimani ve oynarsa ayew’in eski günlerine dönmelerini ummaktan başka çaremiz yok.
    dün rüyamda 3-1 kazanıyorduk. vurduğumuz gol, yediğimiz ofsayt olsun.

bu arada biraz kolsuz olduğum için biletlerle alakalı yazdığım entryi silmişim.
    kale arkası bilet için fahiş fiyat çeken soyguncu, rantçı sözde fenerbahçelileri bize gösteren maçtır aynı zamanda.

edit: alkol tesiri.
  • kümede kalma mücadelesi veren fenerbahçe’nin aklının erzurum yaylalarında ve akhisar dolaylarında olacağından mütevellit kaybetmesi muhtemel görünen maç.
441 entry daha