şükela:  tümü | bugün soru sor
  • yeni transferler için yapılan imza töreninden sonra mustafa cengiz konuşuyor.
    canlı yayın.
  • başkanın takipçi kastığı konuşma.
  • kendisini bugüne kadar çok eleştirdim ve sene başında yapmadığı forvet transferi için hala çok kırgınım ama bugün sokup sokup çıkartmıştır.anlayana...

-ts haksızlığa uğramıştır.bundan en büyük rahatsızlığı duyan biziz çünkü bu bizim mükemmel futbolumuza gölge düşürmüştür.maçı sayın ahmet ağaoğlu yönetseydi de sonucun değişeceğini sanmıyorum.

-tsli futbolculara ve yönetimine maç içinde ve sonrasında göstermiş oldukları fair play davranışlarından ötürü çok teşekkür ediyoruz.

-biz zamanında tff'den yaşanan var konuşmalarını talep ettik.bize dönüş bile yapmadılar.uluslararası kuruluşlara başvurduk yakında cevabını öğreneceğiz.aynısını ts de yapabilir.eğer hakem lehimize kasıtlı bir davranışta bulunduysa buna en büyük tepkiyi biz veririz.biz ayrıcalık istemiyoruz.

-ben de istesem plevne'den girer çaldıran'dan çıkarım.bazı benzetmeler hiç hoş değil.

-17 kulübün galatasaray'a karşı yapmış oldukları bildiriden sonra hakem hatalarından yakınmaları bunu dile getirmeleri için ben olsam utanırım.

-biz bu bildiriye karşı değiliz içinde olduğumuz bir birliğin bizden habersiz bize karşı böyle bir bildiri yayınlamasına karşıyız.

-tff'nin tüm kurullarıyla beraber istifasını istedim 150 gün hak mahrumiyeti 100 bin lira da para cezası ödedim.bazı kulüpler mahkemeye verseniz yargılanacak düzeyde söylemlerde bulundular ama herhangi bir yaptırım uygulanmadı.

-yabancı düşmanlığı yapmayın,rekabete açık olun yoksa kuzey kore gibi oluruz.biz senfoni orkestrasına istiklal marşı söyleyecek adam aramıyoruz futbol oynayacak adam arıyoruz.nedense hep kazandığımızda yabancı sınırlaması gündeme getiriliyor.

-ligde en çok yerli oyuncuya süre tanıyan takım galatasaray'dır.tff'ye altyapıdan 8 tane futbolcu bildirdik.ozan'ı yetiştiren kulüp biziz.açın gs tvde alt kategorilerimizin maçlarını izleyin mükemmel futbol oynayan çocuklarımız var.

-sürekli şeffaflıktan bahsediyorlar.biz marcao'yu aldığımızda binlerce arayan mesaj atan oldu ne kadara aldınız ne kadar ödeyeceksiniz diye ki biz bunların hepsini tek tek açıkladık.şeffaflıktan bahsedenlerin de açıklamalarını bekliyoruz.

-en zor transfer süreci serdar aziz'de yaşandı ama sağolsun rakibimiz tolgay ile beraber bu transferlerden bizi 50 milyon tl zarardan kurtardı.

-birileri bizim rakip takımları satın aldığımızı iddaa ediyorlar.bir söz vardır kişi kendinden bilir işi diye.

-finansal fair playde türkiye'deki en iyi takım konumundayız inşallah diğer kulüplerimizde belli bir noktaya gelirler.

-tüm galatasaray taraftarını 14 şubatta gs storelara davet ediyoruz.

-dijital çağa ayak uydurmamız lazım dünyada en çok youtube abonesine ulaşmamız gerek o yüzden taraftarlardan gerekeni yapmalarını rica ediyorum.
  • bugün kendi taraftarına "bi susun amk" demiştir.
  • transfer döneminde bizi epeyi uykusuz bırakan, üzen başkanımızın gönülleri fethettiği konuşma.

terbiyeli, olgun ve bir o kadar okkalı.

çok şükür o çapsızlar gibi bir başkanımız yok.
  • aynen kümeye oynayan takımın nesini çekemedi başkan merak ettim. halbuki sen şampiyonluğa oynayan takımın başkanısın ne işin çirkef şikeci takımla. hayreti mucip.
  • (bkz: mustafa cengiz kim amk)

biri bu espiriyi yapacağından değil, gerçekten tanımadığım için sorduğum soru. kuzum, siz zamanınızı nasıl şeylere harcayıp, gereksiz bir genel kültüre sahip oluyorsunuz. yazıklan böyle vatandaşlara sahip olan ülke hangi ülkeyse, diyeceğim de, kurunun yanında ben de yanıyorum. bari çocuklarınızın kafasını böyle boş renk muhabbetleri ile doldurmayın da gelecekten biraz olsun umudumuz olsun.
  • başkanı olduğu takım için en son oynadıkları trabzonspor maçında "planet ötesi bir maç oynadık" demiş. aman diyeyim başkan, hemen gaza gelmeyin. avrupa'daki rakip benfica aynı gün portekiz liginde nacional'e karşı 10 gol attı. neyse ki rakip eksik kadroyla geliyor maça.
  • harika bir konusma yapmis sayin baskanimiz. gayet guzel bir dil ile elestirmis gs dusmanlarini. dogru oldugumuzu biliyoruz ya o bize yeter. bizim hakkimizda olumsuz yorum yapan, fitne cikaran gs dusmanlari ancak curumleri kadar yer yakarlar.
  • belliki ilaclarini almayi unutmus.