*

şükela:  tümü | bugün soru sor
  • ankara kızılay tanzim satış meydanında gördüğüm esmer, kıvırcık saçlı dünyalar tatlısı kız.

buraları okuyor mudur bilmiyorum, inşallah okuyordur. kendisine sesleniyorum. bugün yanından geçen 1.95 boylarında yakışıklı esmer beyefendiyim ben. bir an göz göze geldik, yanından geçince dönüp baktım, aynı anda sen de arkaya dönüp bana bakmıştın hatırlarsın. o an acil bir toplantıya yetişmem gerektiği için gelip bir merhaba diyerek kuyrukta sana eşlik edemedim özür dilerim. kabalığım için üzgünüm.

bir şekilde buraları okursan bana lütfen ulaş, sana bir simit ısmarlamak isterim.

edit: lanetli çaylak olmama sebep olan kız.
  • mobeselerden tespit edilecek kızdır, umarım aşk karşılıklı olur ve nice tanzim kuyruğuna birlikte girilir.
  • (bkz: en az üç)
  • “ey cehape, bu tanzim satışlarımız sadece sebzeyi milletimize ucuza sağlamakla kalmıyor, yuva kuruyor yuvaaa.”
  • hayatımda gördüğüm en sikko trollük la. simit ısmarlamak isterim ne martı mı bu kız aq. bir de farkedildiğine/dikkat çekici olduğuna nasıl emin ha hele yarrama bak hele. esmer yakışıklı 195lik beyefendiymiş. kedi amını görmüş yara zannetmiş misali yazar kendini aynada görmüş at zannetmiş. amk sözlüğünde herkes 2 metre zaten. ülkenin boy ortalamasını onlar yükseltiyor.

edit akbayram: uc koseli sapkanın cevabı üzerine editliyorum. aslında kendisinin de dediği gibi fularsız gezemeyen ekşi yazarlarına çok iyi göndermeler yapılmış bir yazı olabilir. öyle.
  • evlenirler ise oğullarının adı soğan kızlarının adı pırasa olur.
    nikahı da millet bahçelerinde yuvarlanarak kıyarlar.
    nişan törenleri kek ve çay servisi olan halk kiraathanelerinde yapılarak ucuza getirilir.
  • --- spoiler ---

sana bir simit ısmarlamak isterim.
    --- spoiler ---

ulan milletin hayallerini bile fakirleştirdiniz...

tanzim kuyruğu, simit.
  • kaçığlıııın! üniversite itiraf sayfasına dönmeden ekşi vaziyet alın :)