şükela:  tümü | bugün soru sor
  • herhangi bir anlamı olmayan istifa.

türkiye futbol federasyonu, tüm yönetim kadrosuyla birlikte istifa etmediği sürece herhangi bir anlamı yok.
  • tff istifa etmediği sürece boş istifa. anasını ağlattınız ligin sizin yüzünüzden belçika 1. ligi izliyoruz allahsızlar.
  • eveeet samimiler 2 adim öne ciksin.

mhk gitti, tff baskani da degissin demeyen artniyetlidir.

hodri meydan.
  • tüpçü o koltukta oturduğu müddetçe dü-zel-mez.
    babasının koltuğu gibi yapıştı pezevenk.
  • (bkz: yetmez ama evet)

şimdi demirörenin de bırakıp gitmesi ve şeytanın asla gelmemesi gerekiyor.
  • yerine kim gelirse gelsin 6 ay sonra "galatasaray'ı şampiyon yaptı" diye ağlayacaklarından kimsenin şüphesi yoktur sanırım.

federasyonun feda ettiği piyonu. ancak sıra size de geliyor.

her puan kaybında galatasaray'a buradan vuranların yeni bahanelerini merak ettiğim için istifasına sevindim.
  • anlam veremediğim olay. hakemler galatasaray'ı katlederken hiçbir şey yapmadı ama fenerbahçe ve beşiktaş baskı yapınca istifa etti.

baskı uygulayarak hakemlerin kendilerine iltimas göstermesini isteyen takımlar net olarak belli oldu bence.
  • sırada demirören ve ali dürüst'te adam olun ve istifa edin.
  • sonunda diyerekten sevindiğim gelişme. bundan sonra hakem hataları devam ederse, yusuf namoğlu istifa diyenler tüpçü'yü istifaya çağıracak mı bakalım, yoksa başka bir kelle mi bulacaklar.

umarım fikret orman ve ali koç eşbaşkanlıkla bu göreve talip olur. yoksa beşiktaş ve fenerbahçe taraftarının yine susacağını sanmıyorum.
  • zamanında gs'nin bildirisinde diğer kulüpler "hakemler de insandır" geyiği yapmasaydı çoktan gerçekleşecekti bu olay zaten.

sıra tüpçüde diyeceğim ama badem bıyığı bırakarak o koltuğa yapışacağını ve kök salacağını belli etmişti çoktan zaten.