şükela:  tümü | bugün
  • sayın okurlar,

bilen bilir, digitürk üyelik iptalleri faks yoluyla veya bayiye giderek yapılıyor.
    ancak yeni üyelik, üyelik paketi yükseltme gibi digitürke para kazandıracak şeyler çok hızlı bir şekilde yapılıyor. bu kadar büyük bir firmanın 2020 senesinde üyelik iptallerini bu kadar zorlaştırmasının tek açıklaması olabilir; olabildiğince az kişi üyelik iptalinde bulunsun. bu hiç etik değil. yüzüm ekşiyor.
    bu kısma kadar olan şeyleri kabul ederek, 30 ocak 2020 gününden bu güne kadar (12 şubat 2020) 0212 473 99 99 numaralı faksa, belgelerimi göndermeye çalışıyorum ama faks asla cevap vermiyor.
    yaşanan problemin üzerine 0212 473 73 73 numarasından müşteri hizmetleri ile görüştüm. durumumu anlattım. faksın bozuk olmadığını söyledi. müşteri temsilcisi hatta iken faksı yollamayı denedim ama faks yine cevap vermedi. teknik olarak sorun olmayabilir ama faks açılmadığı için belgeleri gönderemiyoruz. kendi problemlerinden dolayı yeni bir fatura ödemeyi asla kabul etmiyorum.
    çalıştığım için bayiye gitme bir lüksüm yok.
    ayrıca destek@digiturk.com.tr adresine 10 şubat 2020 tarihinde e-mail gönderdim. bu e-mailime de cevap gelmedi.

dandik işlemleri yüzünden, fazlaca zaman harcadım. kusura bakmasınlar, benim zamanım kıymetli. digitürk yüzünden zamanım heder oldu.
    hızlıca üyelik başlatan ama üyelik iptallerini bu kadar çok zorlaştıran bu firmayı kınıyorum.
    bu firmaları şahsıma değil, herkese uyguladığı bu kuralları olabildiğince duyurmak istiyorum. siz de bilin ona göre üye olacaksınız bir daha düşünün. kurtulmanız çok zor.
  • digiturk yine bildiğimiz gibi dedirtmiştir. ayrıca önemli bir konu daha var. digitürk iptalinin oldukça zor olduğu artık sağır sultan tarafından bile duyulduğundan, yeni üyelik açarken “artık internetten bile üyelik iptali yapabiliyorsunuz.” gibi yalanlara başvuruyorlar, inanmayınız.
  • bunlar klasik superonline taktikleri. digitürk ile aynı grubun firmalarıydı eskiden.
  • ülke genelinde yasayla taahhütlü satışları kaldırsınlar bakın o zaman hizmetin kalitesi nasıl yükseliyor. süperlig yayınının tekelleşmesinin önüne geçilmeli.
  • 4 defa ulaştı iletisi aldığım faksa 'bize ulaşmadı' diyerek delirtmişlerdi beni de vakti zamanında, resmen iptal ettirmemek için yolu aşırı bir şekilde yokuşa sürüyorlar, fakat bunu üyelik iptal ettirirken değil üye olurken göze almak lazım.