şükela:  tümü | bugün
  • bugün saat 11:00 da yapılacak açıklama.ak partiye yakın kişiler tarafından tarihi bir konuşma olacağı söyleniyor.
  • bayağı tarihi bi açıklama olur eminim.
    (bkz: cem uzana hapis şoku)

daha açıklama yapmadan hemen orda burda haber yaptırıyorlar "bak çok önemli açıklama yapılacak, yok bu hepsinden değerli bir açıklama olacak"
    efendiler bize masal anlatmayın. bilmediğimiz birşeyler söyleyin.

edit: kaynak eklendi ve tahmin ettiğimiz gibi gündem oyalamaya yönelik satırlar.

kaynak
    hürriyetten okumak istemeyenler için :

--- spoiler ---

erdoğan kılıçdaroğlu'na şu sözlerle yanıt verdi:

"fetö'nün en önemli siyasi ayağı kılıçdaroğlu ve ekibidir"

biz bu büyük mücadeleyi verirken birileri de içeride sürekli fitne çıkarmanın gayreti içinde. açık söylüyorum bunu adı tetikçiliktir alçaklıktır fırsatçılıktır. siyasetçinin grevi tetikçiliğe, soyunmak değil ülkesinin ve milletinin ortak menfaatleri çerçevesinde hitap ettiği kesimin sözcülüğünü yapmaktır. bu şahıs son günlerde fetö'nün siyasi ayağı diye esip gürlemeye başladı madem bu kadar istiyor işte bugün burada fetö'nün siyasi ayağını ben size şöyle adeta ekran diyebileceğim duvarda açıklıyorum. tolstoy’un dediği gibi; birine çamur atmadan önce iyi düşün. önce senin ellerin kirlenecektir.

kılıçdaroğlu bize çamur atmaya çalışırken elinde çamurla yakalanmıştır. çünkü bu ülkede fetö'nün en önemli siyasi ayağı bizatihi kemal kılıçdaroğlu ve ekibidir. fetö denilen yapı ülkemizde uzun bir süre sivil toplum yapısı görüntüsüyle varlık göstermiştir. chp iktidarları cunta rejimlerinde dahi fetö müsamaha görmeye devam etmiştir. ne zaman ki bu yapı ülkeyi teslim almaya kalkmıştır o zaman durum değişmiştir. bizim fetö'yle davamız asla kişisel değildir. bizim davamız ülkemizin geleceğini koruma davasıdır. fetö tehdidi ortaya çıktıktan sonra bu yapıyla da aynı kararlılıkla mücadele ettik. bu yapıyı suç örgütü olarak ilan eden ve o mgk kararının altında imzası olan benim. peki chp bunun neresindedir. sayın baykal’ın genel başkanlıktan ayrılması ve kılıçdaroğlu'nun gelmesiyle birlikte chp bu işin tam göbeğine yerleşmiştir. seni oraya getiren fetö ne konuşuyorsun.

--- spoiler ---

suriye konusundaki konuşmasından alıntı yapmadım çünkü şuan malum * siyasi ayağı şehitlerimizden daha önemli veya daha önemli görülmesi isteniyor.
  • - amerika ile müttefikliğe methiyeler
    - rusya ayıp etti, türkiye nato üyesidir
    - esed rejimi sabrımızı zorlamasın, vururuz
    - suyu ısıtın, biraz daha mülteci gelecek
    - asıl fetöcü cehapedir
    - kanal istanbulu engelleyemeyecekler
    - ekonomik göstergeler çok iyi durumda
    - gazetecilere önceden ezberletilen soruların cevaplanması
    - istiklal marşı
    - kapanış
  • chp ve kılıçdaroğlu fetönün siyasi ayakları olmakla suçlanıp savcılar göreve çağırılacaktır diye tahmin ediyorum.

edit: ben demiştim.
  • devlet bahçeli'nin açıklamalarını dikkate alarak düşünürsek suriye konusunda belirleyici yol haritası çıkacaktır.

'gözlem noktalarındaki veya diğer yerlerdeki askerlerimize en küçük bir zarar gelmesi halinde, bugünden itibaren, idlib’le ve soçi muhtırası sınırlarıyla bağlı kalmadan, rejim güçlerini her yerde vuracağımızı buradan ilan ediyorum.'

'bakın burası çokomelli'

yahu bu adama ayak uydurmak gerçekten zor. önce videoyu yayınlayın diyor, yayınlanan video esnasına videoya ithafen konuşuyor. medya ekibi mal olmuş durumda. videoya mı devam etsek erdoğan'ı mı yayınlasak diye arada kalıyor.

ilker başbuğ'a 'genelkurmay başkanı olduğun dönemde neden ayan beyan belli olan fetöcüleri ihraç etmedin? askeri şûrada önümüze fetöcülerin isimlerini getirdin.'
  • tarihi derken istifa mı edecek dedirten açıklamadır. muhtemelen kılıçdaroğlu'nun fetönün siyasi ayağı erdoğan'dır açıklamasına kontra olarak hayır bay kemal'dir diyecek. bugün insanlar korktuğu için bir çok şeyi yapamıyor, söyleyemiyor. tıpkı zamanında kenan evren'de olduğu gibi. ama kenan evren iktidar gücünü kaybedip inzivaya çekildiğinde insanların nasıl ve neler söylediğini düşünün.
  • nolmuş bıçak kemiğe mi dayanmış?
  • "eyyyy katil esed" diye başlar.
    isim, cisim vermeden "batı" der, "dış mihrak" der, biraz onlara sallar.
    duble yollardan ve her şehirde havaalanı olmasından bahsedip, ufaktan toparlar.
    ssk'yı batıran kılışdarla kapanışı yapar.

(bkz: işte tarih böyle yazılır)

edit: aynen de böyle olmuştur.
  • kınıyoruz.
  • ibrahim kalın ne yazmış prompter'a heyecanla bekliyoruz.