şükela:  tümü | bugün
 • bugün saat 11:00 da yapılacak açıklama.ak partiye yakın kişiler tarafından tarihi bir konuşma olacağı söyleniyor.
 • bayağı tarihi bi açıklama olur eminim.
  (bkz: cem uzana hapis şoku)

  daha açıklama yapmadan hemen orda burda haber yaptırıyorlar "bak çok önemli açıklama yapılacak, yok bu hepsinden değerli bir açıklama olacak"
  efendiler bize masal anlatmayın. bilmediğimiz birşeyler söyleyin.

  edit: kaynak eklendi ve tahmin ettiğimiz gibi gündem oyalamaya yönelik satırlar.

  kaynak
  hürriyetten okumak istemeyenler için :

  --- spoiler ---

  erdoğan kılıçdaroğlu'na şu sözlerle yanıt verdi:

  "fetö'nün en önemli siyasi ayağı kılıçdaroğlu ve ekibidir"

  biz bu büyük mücadeleyi verirken birileri de içeride sürekli fitne çıkarmanın gayreti içinde. açık söylüyorum bunu adı tetikçiliktir alçaklıktır fırsatçılıktır. siyasetçinin grevi tetikçiliğe, soyunmak değil ülkesinin ve milletinin ortak menfaatleri çerçevesinde hitap ettiği kesimin sözcülüğünü yapmaktır. bu şahıs son günlerde fetö'nün siyasi ayağı diye esip gürlemeye başladı madem bu kadar istiyor işte bugün burada fetö'nün siyasi ayağını ben size şöyle adeta ekran diyebileceğim duvarda açıklıyorum. tolstoy’un dediği gibi; birine çamur atmadan önce iyi düşün. önce senin ellerin kirlenecektir.

  kılıçdaroğlu bize çamur atmaya çalışırken elinde çamurla yakalanmıştır. çünkü bu ülkede fetö'nün en önemli siyasi ayağı bizatihi kemal kılıçdaroğlu ve ekibidir. fetö denilen yapı ülkemizde uzun bir süre sivil toplum yapısı görüntüsüyle varlık göstermiştir. chp iktidarları cunta rejimlerinde dahi fetö müsamaha görmeye devam etmiştir. ne zaman ki bu yapı ülkeyi teslim almaya kalkmıştır o zaman durum değişmiştir. bizim fetö'yle davamız asla kişisel değildir. bizim davamız ülkemizin geleceğini koruma davasıdır. fetö tehdidi ortaya çıktıktan sonra bu yapıyla da aynı kararlılıkla mücadele ettik. bu yapıyı suç örgütü olarak ilan eden ve o mgk kararının altında imzası olan benim. peki chp bunun neresindedir. sayın baykal’ın genel başkanlıktan ayrılması ve kılıçdaroğlu'nun gelmesiyle birlikte chp bu işin tam göbeğine yerleşmiştir. seni oraya getiren fetö ne konuşuyorsun.

  --- spoiler ---

  suriye konusundaki konuşmasından alıntı yapmadım çünkü şuan malum * siyasi ayağı şehitlerimizden daha önemli veya daha önemli görülmesi isteniyor.
 • chp ve kılıçdaroğlu fetönün siyasi ayakları olmakla suçlanıp savcılar göreve çağırılacaktır diye tahmin ediyorum.

  edit: ben demiştim.
 • nolmuş bıçak kemiğe mi dayanmış?
 • "eyyyy katil esed" diye başlar.
  isim, cisim vermeden "batı" der, "dış mihrak" der, biraz onlara sallar.
  duble yollardan ve her şehirde havaalanı olmasından bahsedip, ufaktan toparlar.
  ssk'yı batıran kılışdarla kapanışı yapar.

  (bkz: işte tarih böyle yazılır)

  edit: aynen de böyle olmuştur.
 • kınıyoruz.
 • bu sefer fena kınıyacaz ama öyle böyle değil, sağdan soldan.

  edit: abd'nin ipiyle kuyuya inme mode on.

  17 yıl içinde hükümette olan, hükümeti sırasında fetö'ye altın çağını yaşatan şahsın hedef saptırma içerikli konuşmasıdır.

  edit2:

  rejim askerleri tsk'yı vuruyor ve bizimkiler karşılık vermek için rusya'ya yalvarıyor. caydırıcılığını ve inandırıcılığını kaybeden ordunun ve kuyruğunu dik tutmaya çalışan bir hükümetin yaptığı açıklamadan sonra gereken ne ise yapılmazsa değil yunanistan kıçı kırık ırak bile sopa gösterir.

  başımızdakilerin kimin ipini tutacağını şaşırdığı günler yaşıyoruz, sıra abd'nin ipinde sanırım. şimdi rusya da ambargo koyar, s400'lerde yalan olur f35'lerde, bizde kumda oynarız artık.

  aynı konuşmada şimdiye kadar laflara kandığımız söyleniyor, bundan sonra lafa bakmadan gereken neyse yapacakmışız. bir başka kandırıldık vakası daha. hiç akıllanmayacak bunlar.

  suriye ordusu bizim dengimiz değil ancak hava desteği sağlanmadan yapılacak bir operasyonun bedeli çok ağır olur. konoktör oluşmadan bu kadar büyük laf söylenmez, f16'lar ve s/iha'lar suriye'de uçmadıktan sonra ezici olunmaz, aksine suriye uçakları tepemizde olursa dua ile mi düşüreceğiz onları?
 • kemal kılıçdaroğlu'nun fetö'nün siyasi ayağı hakkındaki açıklamalarına; no u :( diye cevap verip tarihe geçecektir
 • eyyyyyyy kılıçdaroğlu! diyecek yine sanırım
 • akp başkanlığını damada bıraktığını açıkladığı konuşma olabilir. damadın teşkilat teşkilat gezdiği biliniyor.