şükela:  tümü | bugün soru sor
 • infial yaratacak konserdir.
 • seneler sonra yeniden istanbul 'u sallayacak grubun konseridir. 12 temmuzda axl ve dizzy hariç diğer babaları göremesekte, bir kere gördük ulan diye avunarak izleyeceğimiz, ilaç gibi gelecek konserdir.
 • kalp krizi nasıl bir şey hissettiren konser haberi..
  (bkz: bak ellerim titriyor)
 • istanbul'un bir başka efsaneye bir kez daha tanıklık etmesini sağlayacak olan konserdir.
 • duff yok slash yok...yerim böyle guns n roses'ı diyeceğim konser olacaktır. sesi gitmiş vahı kalmış axl'ı izlemek için yerimden bile kalkmayacağım konserdir. efsane guns 1993'te gelmiş izleyen izlemiştir. bu guns fasondur, izlemeye değmez.
  edit: 93'ü kaçıranlar gidip izleyebilir tabi ona lafım yok. ama 93'ü görüpte bundan tat almak mümkün değil gibi geliyor bana*.
 • (bkz: süper olay)
  93 guns konserini izleyememiş nesil için asla "izlemeye değmez" denemeyecek konserdir. sonuçta binlerle kişi hep birlikte knocking on heavens door'a eşlik etme, piyanosu başında november rain'i söyleyen axl'ı ya da sweet child of mine'da sahnede meşhur dansını yapan axl'ı izleme düşüncesi bile bunu daha önce yaşamamış olanların tüylerini diken diken etmektedir.
  her ne kadar o yok, bu yok, ay axl tanınmaz halde zaten desek de kaçırılmayacak konserdir, bittiğinde herkesin yüzünde kocaman bi gülümseme olacaktır. ben yaptım ordan biliyorum ****

  bi de, 2 gün sonraki 14 temmuz 2006 wasp istanbul konseri ile birleştirilse şukela olur.
 • birçok insanın gerçekleşeceğine hala inanamadığı konserdir. guns'n'roses fanları chinese democracy'i on yıl bekledikten sonra albümün nihayet çıkacak olması onlar için nasıl mucize haline geldiyse, aynı şekilde bu grubun konser verecek olması da fazla inanılır gelmemektedir. ama muhtemelen bu konseri seyredeceğiz, kimi olacak diyor kimi olmayacak kafamız karıştı. ama olacaksa bu konser on üç sene önceki etkiyi yaratacak bir konser midir şüpheli, çünkü guns'n'roses artık o eski rocker all star boy band değildir, grubun simgesi haline gelmiş elemanlar yoktur, axl artık günün adamı değildir, on üç sene önce konsere gelen binlerce kişinin çoğu artık grubu gündemlerinden çıkarmışlardır, belki benim gibi o zamanlar yaşı küçük olup ailesinden izin alamadığı için gidemeyenler gelir amma velakin grup on üç sene önce stadyumda konser verdikten sonra şimdi yeni melekte filan verirse düşüşüne ağlamak icap eder.