şükela:  tümü | bugün
 • bugün itibariyle başlayan grevdir..

  her ne kadar belediye gerekli önlemleri aldık dese de, ulaşım saatlerinde farklılıklar olacağı kesin..

  planlarınızı ona göre yapın!!!

  https://i.hizliresim.com/pw6owz.jpg

  http://www.izdeniz.com.tr/tr/anasayfa
 • sabah sabah yine trafiğin içine etmiştir.
  arkadaş grev hak ama ezilen halk. umarım anlaşırlar da seferler yine başlar.
  bu arada ohal nedeniyle toplu taşıma da grev yapmak yasak değil miydi arkadaş ben mi yanılıyorum acaba.
 • bu yaz sıcağında her gün urla'dan karşıyaka'ya giderken vapur kullanan biri olarak ne kadar sinir olsam da grev de bir haktır ve türkiye'de hala yapılabiliyor oluşu ve bunun da izmir'de olması beni sevindirmektedir.

  umarım boku çıkmadan biter.
  edit: esas trafik yabancı plakaların yazın artması ve tramvay trafiğinden kaynaklanıyor, konak her gün kilit durumda.
 • 15 temmuz günü de umarım devam edecek grevdir. izmir halkı olarak grev hakkını kullanma konusunda işçilerin arkasındayız fakat cumartesi günü 15 temmuz sebebiyle greve ara verilirse halkın greve bakışı değişecektir.
 • hala devam etmekte olan grev. her ne kadar deniz ulaşımından mahrum bırakılmış olsak da işçileri haklı buluyor ve amaçlarına ulaşmalarını diliyorum.
 • leş kokulu izban'a mahkum ettiniz bizi, allah'ınızdan bulun (bazı terbiyesizlerin seviyesine inemedim gene de) izmir büyükşehir belediyesi. bu işin tek suçlusu sizsiniz!

  sonuna kadar arkasında olduğum grev. varsın işlerim aksasın, altınyol trafiği felç olsun, 20 dk'da gittiğim yere iki aktarmayla 1 saatte gideyim. burayı okuyan bir izdeniz işçisi varsa, biliniz ki hakkım sonuna kadar helal size.

  o gemileri yatarken görmek keyiflendiriyor beni. hakkınızı almanız temennisiyle.

  düzeltme: üstümdeki bir entryde terbiyesizin biri işçilerin de belediyenin de "a...." koymak istediğini söylüyordu. haddi bildirilince sildi gitti.

  düzeltme2: a.koymak yerine allahtan belasını vermesini istemiş entrysini geri alıp. rahat ol, küfürlerini 6 ay tutmak zorunda kanzuk. kimsenin sana dava açacağı yok çünkü değmez. aramızda idare ediyoruz seni.
 • olsun biz trafikte 2 saat daha vakit kaybederiz, 'leş kokan' izban'a da mahkum oluruz *, ama işçinin evine yeterli ekmek götürmesi için her türlü desteği sağlarız. daha önce izmir halkı eshot grevine de destek vermişti, buna da destek verecektir.

  doymayan çocuğun karnını benim sabah çilem ve öfkem doyurmaz. arkanızdayız.

  grev haktır. haklıdır.
 • http://www.ntv.com.tr/…arari,bjdehlnf1ek_cuwli5tcrq

  istanbulda da aynı grev kararı alınmıştır. istanbulda grev olursa ortalık iyice karışır.

  umarım sonuç alınır da artık başlar seferler. greve karşı değilim ama biraz daha sürerse boku çıkar bu işin.
 • hala devam etmekte olan. izmir trafigini hic bu kadar kotu gormemistim. sozde istanbul'da da grev karari alinmis ama uygulandigi yonunde bir haber duymadim (bilen varsa yesillendirsin).

  grev bir haktir, emekcilerin bu haklarini kullanmasini sonuna kadar destekliyorum. benim sinir oldugum akp'nin bu konudaki tavri, ohal sebebiyle tum turkiye'de grevler iptal edilirken, sadece chp'li izmir belediyesine karsi yapilan greve izin veriliyor. bu grevin organizatorlerine destek bile veriyor olabilirler. ulasimla ilgili grevlerde (tipki sagliktaki gibi) belli kurallar var diye biliyorum (halkin sadece keyfi degil, zaruri ihtiyaclari da tehlikeye giriyor cunku). ama bu grev kesintisiz olarak devam ediyor.

  akp'yi ve icraatlerini dusundukce, aklima mudur fikrasi geliyor. vucut organlarinin kendilerine mudur secmek istemesiyle ilgili olan. adamlar, begenmedikleri her durumda, begenmedikleri her insana karsi tipki o fikranin ana karakteri gibi davraniyorlar.

  not: bu grevin, izmir halkini korfeze yapilmasi planlanan zihni sinir projesine ikna etme gibi bir sebebi de olabilir. korfeze yapilacak ve doganin icine edecek su kopruye.
 • 18 gündür devam etmektedir.