şükela:  tümü | bugün
  • bugün itibariyle başlayan grevdir..

her ne kadar belediye gerekli önlemleri aldık dese de, ulaşım saatlerinde farklılıklar olacağı kesin..

planlarınızı ona göre yapın!!!

https://i.hizliresim.com/pw6owz.jpg

http://www.izdeniz.com.tr/tr/anasayfa
  • sabah sabah yine trafiğin içine etmiştir.
    arkadaş grev hak ama ezilen halk. umarım anlaşırlar da seferler yine başlar.
    bu arada ohal nedeniyle toplu taşıma da grev yapmak yasak değil miydi arkadaş ben mi yanılıyorum acaba.
  • bu yaz sıcağında her gün urla'dan karşıyaka'ya giderken vapur kullanan biri olarak ne kadar sinir olsam da grev de bir haktır ve türkiye'de hala yapılabiliyor oluşu ve bunun da izmir'de olması beni sevindirmektedir.

umarım boku çıkmadan biter.
    edit: esas trafik yabancı plakaların yazın artması ve tramvay trafiğinden kaynaklanıyor, konak her gün kilit durumda.
  • 15 temmuz günü de umarım devam edecek grevdir. izmir halkı olarak grev hakkını kullanma konusunda işçilerin arkasındayız fakat cumartesi günü 15 temmuz sebebiyle greve ara verilirse halkın greve bakışı değişecektir.
  • hala devam etmekte olan grev. her ne kadar deniz ulaşımından mahrum bırakılmış olsak da işçileri haklı buluyor ve amaçlarına ulaşmalarını diliyorum.
  • hey grev savunucuları nerede? daha dün ohal grev goygoyu yapıyorlardı. chp olunca grev yapanlar suçlu mu oluyor? bu başlık altına beş yüzden az entry girilirse yazacağımı biliyorum
  • bildigim tüm küfürleri her iki tarafa da ediyorum, leş kokulu izban'a mahkum ettiniz ya, topunuzun belasını versin.
  • leş kokulu izban'a mahkum ettiniz bizi, allah'ınızdan bulun (bazı terbiyesizlerin seviyesine inemedim gene de) izmir büyükşehir belediyesi. bu işin tek suçlusu sizsiniz!

sonuna kadar arkasında olduğum grev. varsın işlerim aksasın, altınyol trafiği felç olsun, 20 dk'da gittiğim yere iki aktarmayla 1 saatte gideyim. burayı okuyan bir izdeniz işçisi varsa, biliniz ki hakkım sonuna kadar helal size.

o gemileri yatarken görmek keyiflendiriyor beni. hakkınızı almanız temennisiyle.

düzeltme: üstümdeki bir entryde terbiyesizin biri işçilerin de belediyenin de "a...." koymak istediğini söylüyordu. haddi bildirilince sildi gitti.

düzeltme2: a.koymak yerine allahtan belasını vermesini istemiş entrysini geri alıp. rahat ol, küfürlerini 6 ay tutmak zorunda kanzuk. kimsenin sana dava açacağı yok çünkü değmez. aramızda idare ediyoruz seni.
  • olsun biz trafikte 2 saat daha vakit kaybederiz, 'leş kokan' izban'a da mahkum oluruz *, ama işçinin evine yeterli ekmek götürmesi için her türlü desteği sağlarız. daha önce izmir halkı eshot grevine de destek vermişti, buna da destek verecektir.

doymayan çocuğun karnını benim sabah çilem ve öfkem doyurmaz. arkanızdayız.

grev haktır. haklıdır.
  • http://www.ntv.com.tr/…arari,bjdehlnf1ek_cuwli5tcrq

istanbulda da aynı grev kararı alınmıştır. istanbulda grev olursa ortalık iyice karışır.

umarım sonuç alınır da artık başlar seferler. greve karşı değilim ama biraz daha sürerse boku çıkar bu işin.