şükela:  tümü | bugün
  • mükemmel bir cv'ye sahip berat bey sanki ekonomiyi yönetemeyecek, sanki sizin hain tuzaklarınızı göremeyecekmiş gibi sinsi sinsi doları 4,98'e taşıyan israil-amerika-hollanda ve ingiliz derin devletine vurulan osmanlı tokatıdır. atacak mermileri kalmadı beyler. rahat olun dolar rabiamıza kadar gerileyecek!

evet...

şimdi ekşici geziciler konuşun bakalım. dün reis ne dedi dolar düşecek dedi.

bu sabah kaç 4.8727
    gece kaçtı 4.98

bu başkanlık sisteminde kamu bürokrasisinin ne kadar hızlı çalıştığını göstermeye de bir örnek. akşamına düşecek diyor, sabahına düşüyor.
    türkiye çok daha hızlı. şu ülkenin ve yeni sistemin muntazamlığından keyif alın biraz

edit: linç etmeyin ipneler tamam vurmayın şaka amk şakaahahahaha
  • 15 yıl önce neydin? şimdi ne oldun sözlük.
  • artık trolse de komik değil gerçekse de.

ilerleyen tıp bilimi yüzünden doğal seleksiyonun işlevini yerine getirememesinin sonuçları hep bunlar.
  • yüzüklü mü yüzüksüz mü ?
  • ovvv çok sert vurmuşuz. umarım dolar gün içinde redbull içmiş tavuk gibi uçmaz.
  • hehe * ironiyse eğer bir gülümsedim, ufaktan. trollse, çok kaliteli değil ama sınıfı geçer. inanarak yazdıysa, bu ülkenin geleceği çok karanlık demektir. allah hepimizi korusun.
  • öyle bir şamar ki bu şamar beni de kendime getirmiştir. demek ki reis izin verirse aç karnımızı anca doyurabildiğimiz maaşımızla bir bidon da benzin alıp kendimizi yakabileceğimiz günler yakın.
    içim umut doldu sözlük.
    geceden sabaha 0,1073 tl düşmek ne demek! ay ben şok!
  • dostum şamar demişsin ama bu bildiğin pandik, sürekli götümüze başımıza atıyorlar.
  • şu kafayı yaşayabilmek için neler vermezdim.