• gezi olaylarında dolar elden gidiyeaah diyen kitlenin bizim dolarla ne işimiz var demesine neden olan kur.
  • 4,52 olmuştu pazartesi aksam saatlerine kadar kabineden sonra hızla 4,75 görüp durulmuştu iki gün ve bu gece birden aslında aksamdan beri 80 lere geldi 84 ten sonra hızla zirve yaptı. cari açık ve abd çin vergi savaslarına ek olarak banka hisselerindeki yasanan satışlar ülkeden çıkan paralarla tarihi rekor4,9796 ya dayandı bir dk içinde.

sabah saatlerinde buralarda gorenler direk çıksın dolardan 23 mayıs zirvesinde pat müdahale gelmiş 55 lere gerilemişti kar kardır fazla ucmamak lazım diyorum kendimce. ytd.
  • 12 + 07 + 20 + 18 = 5,7

(bkz: kırk yapar)
  • 3 gunde 46 kurus oynadı.. buyuksun reis..hulogggg :d o değilde man adasında 1 milyonum olsa ($) suan 460 bin tl kar etmıstım .. neyse kısmet..
    not.. gavuroglu, gene dolar 5 ten buyuktur dedırtmedı ..
  • rekorları zorlayan dolar kurudur. gün içersinde en hızlı ve en etkili hamle faiz arttırımı olacaktır. ancak zaten yukarılarda olan faiz 20 üstüne çıkacak, kısa süreli düşüş olacaktır. ardından yayı çekilen ok misali yükselmeye devam edecektir. örnek mi?

(bkz: 23 mayıs 2018 mb'nin faiz artırım kararı)
  • o son kabineyi açıklamayacaktık sanırım..
  • endüstri 4.0 gelecek derken, dolar 5.0 geldi.
  • seçimden sonra düşecek demediniz mi lan?
    şaka bi yana durum hiç ama hiç iyi değil.
  • 4.78 bandına geri döneceğini umduğum kur.
    edit: saat 11.54 gibi bir 4.7846 bandına gelmiş fakat sabit kalamamış kur. günü 4.80 ile kapatır umarım. ytd
  • isterse ebesinin nikahına çıksın dediğim.

ulan çık lan çık gerekirse evimi satar kiraya çıkarım lan gider her allah'ın günü ekmek yerim sadece.

ama daha dur. daha %52 n'oluyor diyecek kriz büyüdükçe. bir terslik var elimdeki o kıt maaş neden yetmiyor diyecek.

yıllardır rezil oluyoruz dedik, yapmayın ekonomi kötüye gidiyor üretim olmuyor, paranın değeri düşüyor, alım gücü düşüyor dedik vermeyin oyu dedik dinlemedi hiçkimse.

bu sefer de ben verecem oyumu akp'ye. sonra dönüp diyecem alın size büyük resim.
hesabın var mı? giriş yap