şükela:  tümü | bugün
 • 3 gunde 46 kurus oynadı.. buyuksun reis..hulogggg :d o değilde man adasında 1 milyonum olsa ($) suan 460 bin tl kar etmıstım .. neyse kısmet..
  not.. gavuroglu, gene dolar 5 ten buyuktur dedırtmedı ..
 • rekorları zorlayan dolar kurudur. gün içersinde en hızlı ve en etkili hamle faiz arttırımı olacaktır. ancak zaten yukarılarda olan faiz 20 üstüne çıkacak, kısa süreli düşüş olacaktır. ardından yayı çekilen ok misali yükselmeye devam edecektir. örnek mi?

  (bkz: 23 mayıs 2018 mb'nin faiz artırım kararı)
 • o son kabineyi açıklamayacaktık sanırım..
 • titreşimli yüzüğü dolar ucuzken alan birileri sevinç çığlıkları atıyor şuan.

  edit : imla
 • endüstri 4.0 gelecek derken, dolar 5.0 geldi.
 • seçimden sonra düşecek demediniz mi lan?
  şaka bi yana durum hiç ama hiç iyi değil.
 • ya aq şu esprilerinizi kendinize saklayın.

  şuraya iki üç analiz okumak için giriyorum,sikko espriler ile örülü bütün başlık.

  edit: imf'nin kapısının çalınacağını gösteren kurdur,korkut boratav 2019 diyor ama ben daha yakin olacağını düşünüyorum. akp,ingiltere'ye gidip ingiliz sermayesinden destek istedi,bugün de nato'da biz batı'dan yanayız mesajı verdi. bütün bu çabalar sonuç vermedi,vermeyecek. özel sektörün borcu dağ gibi. mehmet şimşek'in sürekli övdüğü bankalar değer kaybediyor. halkbank bugün %10 değer kaybetti. garanti meselesine hiç girmiyorum zaten.

  24 haziran öncesi bas bas bağırdık,umutluyduk da. olan yine bize oldu. beni korkutuyor bu durum. hiç öyle itfaiye hortum esprisi yapamıyorum. çünkü geleceksiz,beş kuruşu olmayan birisiyim. din iman da yok sığınacak.
 • 4.78 bandına geri döneceğini umduğum kur.
  edit: saat 11.54 gibi bir 4.7846 bandına gelmiş fakat sabit kalamamış kur. günü 4.80 ile kapatır umarım. ytd
 • isterse ebesinin nikahına çıksın dediğim.

  ulan çık lan çık gerekirse evimi satar kiraya çıkarım lan gider her allah'ın günü ekmek yerim sadece.

  ama daha dur. daha %52 n'oluyor diyecek kriz büyüdükçe. bir terslik var elimdeki o kıt maaş neden yetmiyor diyecek.

  yıllardır rezil oluyoruz dedik, yapmayın ekonomi kötüye gidiyor üretim olmuyor, paranın değeri düşüyor, alım gücü düşüyor dedik vermeyin oyu dedik dinlemedi hiçkimse.

  bu sefer de ben verecem oyumu akp'ye. sonra dönüp diyecem alın size büyük resim.
 • beyin yakan kurdur. bu gidişle şizofren olacağım aq. bir yanım diyor ki, memleketim göz göre göre soyuluyor, vatandaşım her geçen gün daha da yoksullaşıyor. ağlamaklı oluyorum. bir yanım da, bu iş bu hale gelene kadar vatandaş ne yapmış ki, kendi düşen ağlamasın bi zahmet. her tercihin bir bedeli var diyor. etrafımdaki insanlara dert anlatmaya çalışırken aldığım tepkiler, düşüncelerdeki sığlıklar, körü körüne bağlanmış, bindirilmiş kıtalar geliyor aklıma. o zaman da sinirleniyorum. ne diyelim, coğrafya kaderdir. el mahkum çekeceğiz.