• senin için habertürk de izlenir başkanım.
  • sabırsızlıkla beklediğim yayın.

özlemişim ince hoca'yı.
  • ayni heyecani verip vermeyecegi merak edilen yayin. bekliyoruz baskan.
  • inceye seçim süresince destek ve oy vermiş birisi olarak; ne yazık ki ince artık bu ülke için çözüm üretecek birisi değil.

halen siyasi parti başkanı olarak memlekette bir iyileşme oluşturulabileceğini düşünüyor.

bu ülkede lider yürüyecek ve millet arkasından gelecek. siyasi parti başkanlığı belki bir araç ama küçük bir basamak bunun farkına varması lazım. %30'u ona kazandıran yürümesi ve peşinden çağırması idi. chp kimliği değil, bunu unutmamalı. şayet aynı rüzgarı arkasında devam ettirse zaten aşamayacağı engel yok. buna kılıçdaroğlu ve rte de dahil.
  • başlığı açan yazarın entry-nick uyumuna kahkaha attıran haber.
    yalnız, bay ince = mr. thinny de olabilir, dark tower göndermeli.*

gündemi az çok tahmin ediyoruz zaten: liyakatsiz atamalar, çorlu'da facia, çocuk tacizlerindeki artış, chp'ye yönelik iktidarın dozunu kaçırdığı mesnetsiz ithamlar.
    bunlardan bahsederken bir-iki kişinin ağzını burnunu eline verebilir başkan, çünkü tüm bu konularda geçmişten beri zaten ciddi sertlikte tepkileri var.

bir de sürpriz açıklama bekliyorum: 9 eylül'de başlatacağını söylediği gençlik hareketinin adı olabilir, hareketin sistematiğini açıklayacak olabilir veya teşkilatlardan yağan imzaları çıkartıp masaya vurabilir.

chp'ye bodoslama gireceğini sanmıyorum çünkü kendisinin partiyle çok kuvvetli bir duygusal bağı var ama mevcut durumdan en az 2015'ten beri kesinlikle hoşnut değil. hdp yerine iyi parti çizgisine daha yakın durduğunu açıkça gösterdi zaten. erzurum'da bile chp-iyip teşkilat ziyaretiyle başladı işe.

kendisinden birebir alıntıyla:
    "chp benim yuvam, ben chp'yle var oldum. chp bu ülkenin de kurucu iradesi. anadolu ve rumeli müdafaa-i hukuk cemiyeti'nden bu yana, chp hepimizin chp'si. ve türkiye cumhuriyeti'nin, chp'ye hiç bu kadar ihtiyacı olmamıştı!"
  • izlemeyeceğim yayındır. iki sebebim var.

birincisi kaybetmiş bir liderin söylemleri artık boştur havadır cıvadır.

ikincisi ise yandaş televizyona hit kazandıramam.
  • izlemeyecek olanların, ilgisini çekmeyenlerin, ince'yi desteklemeyenlerin 2 gün öncesinden başlığına damlayıp nedenleri ile birlikte kendilerini anlattıkları yayındır.

ilginç bir motivasyonları olsa gerek.
  • özledik hocam!
    elbet bir gün...
  • muharrem ince umarım eski kurultay süreçlerinde ki gibi dengesizce konuşmaz.her şeyin bir zamanı vardır ve bazen değişimler kaçınılmaz olabilir ancak seçim sonrası demeçleri kendisi üzerinde olumsuz algıları arttırıyor.
hesabın var mı? giriş yap