şükela:  tümü | bugün
  • levent gültekin tarafından medyascope açık oturumunda ifşa edilen skandaldır.
    24 haziran gecesi muharrem ince'nin aşırı derecede alkol aldığını, televizyona çıkamayacak hale geldiği içinde eve kapatıldığını ve bu bilgiyi teyit ettiği için açıkladığını söylüyor.
    https://www.youtube.com/watch?v=cy5hvic6c9e
    dakika 21:30'dan itibaren
    edit 1) muharrem ince habertürk canlı yayınında bu iddiaları reddetti.
    edit 2) levent gültekin'in "parti içi kavgaya kurban gittim, beni yanıttılar" minvalinde bir tweet atarak özür dilemiş.
    https://twitter.com/…enk/status/1017537035370889216
    not: neyin skandal olduğuna siz karar verin artık. koskoca cumhuriyet halk partisi içinden birileri çıkıp cumhurbaşkanı adayı için "sızdı kaldı, ekrana çıkamayacak haldeydi" nasıl diyebilir?
    akp-mhp-hdp-iyip hatta vatan partisi'ni bile yanlışları nedeniyle eleştiririken, böylesine önemli bir seçimden sonra bu tür lafları ortaya atmak nasıl bir düşünce ve vicdan yapısıdır? koskoca adamlar işi gücü bırakp böyle şeyler üretmeye mi mesai harcıyor?
    ince'nin dediği gibi "ayıptır ayıp."
  • valla doğru mu bilmem ama o sonuçları ben görsem kesin dibine vururdum alkolün. zira mantıklı bir açıklaması yok.
  • o akşam evde yeterli miktarda rakı olsa ben bile kederden neyzen tevfik gibi kaseye doldurup içine ekmek doğrayıp içerdim.
  • o gece aşırı derecede alkol alan sadece muharrem ince değildi.

zorunlu edit - olayın doğru olduğuyla alakalı birkaç mesaj alıp editleme yapmıştım. sonra ise bunun hukuken doğru bir şey olmadığına ve gerçek kanıt olmadığı sürece iftira sayılacağına dair bir çok mesaj aldım. sonuç olarak bir önceki editimi kaldırmanın daha doğru olduğu kanısına vardım.
    beni saygı çerçevesinde uyaran bütün yazar ve çaylaklara teşekkür ediyorum. saygısızlık edenlerle küçük winston ilgilenecek.

saygılar.
  • özet : dürüst olmak gerekirse benim naçizane görüşüm tabi ki benim bakış açım ile farklı düşünen kimseyi rencide etmeden ama aynı zamanda başka bir bakış açısı ile değerlendirmeye çalışarak ve benim gibi her birinizin geçerli fikrini göz önüne alarak gerçekten ne söylemek istediğimi unuttuğumu düşünüyorum ama muharrem ince sarhoş olabilir.
  • uyarmıştık. (bkz: #74022239)
  • şehirlere bombalar yağardı her gece biz durmadan sevişirdik.
  • bilemeyiz doğru mu asparagas mi ama velev ki doğru...

çalmamış çırpmamış, kul hakki yememiş ya. bütün skandalı bu olsun. yarasın, afiyet, bal, şeker olsun.
  • daha önce de bülent tezcan tarafından, seçim sonrası basın açıklamalarının birisinde söylenmişti zaten. nedense kimsenin dikkatini çekmemişti ama.
  • büyük saçmalık. zaten tüm samimiyetiyle bunun dogru olmadığını anlatıyor şu anda ekranda.