şükela:  tümü | bugün
2 entry daha
  • s400’lerin yola çıkmasıyla hafiften yükseliş başladı.
  • ben de yüksek oranda artış bekleyenlerdendim ama çok sınırlı bir artış oldu. gerçi daha amerikan piyasaları açılmadı ama sanki çok da artmayacak gibi duruyor. artarsa faiz indirimi yapılmayacağını düşündüğümden çok artmamasını temenni ediyorum.
  • 5.71 s 400 teslimati
  • ya arkadaş ben sıkılmaya başladım.bu kadar basit bir ülke miyiz ya . amerika osursa bizim burda dolar fırlıyor. yazıklar olsun.yediginiz içtiğiniz haram olsun.
  • s400 haberine rağmen beklenen tepkiyi veremeyen kurdur. tekrar geri çekilme yaşanabilir.
  • s-400'ün teslimatının başlamasıyla hareketlenmiş olan kurdur. sabah 5.67 olan kur an itibariyle 5.73 seviyelerine kadar geldi.
  • s400'ün son ana kadar satın alınmayacağı gibi bir durum varmış gibi gelince yükselen kurdur.

hayır ne bekliyorsunuz? zaten adamlar bas bas bağırdı geldi geliyor diye illa gelmesini mi görmeniz lazım?
  • siz s400 falan diyorsunuzda işin teknik boyutu farklı büyük bir gap boşluğu var hafta başından gelen.dolaresi tanıyorsam o gapı alır ve uçuşa başlar şuan ki indikatörlerle büyük yükseliş başlatmaz ve bu adamlar sanatsal çalıştığı için gap boşluğu bırakıp gitmezler.sell oynayacağım 5.73 ten kısa vade ytd.
  • ülkede kaos normal hale geldi, s400 falan yükseltmez kolay kolay doları bu saatten sonra, artık ülke için bu tarz haberler normal hale geldi. az biraz tepki gelir sonra 5.68 civarına iner diye tahmin ediyorum.
  • 3 gündür içeriden yanan nükleer istasyon gibi. tabela o kadar sıkıştı ki kırılması bir o kadar sert olacak. ytd
47 entry daha