• federer formunda bu turnuvada ama nadal,nick’le yaptığı maçta zorlandı
  • ben bu maç için çok heyecanlıyım. 11 sene önceki maçta aldığım hazzı hala unutamıyorum. bu iki dev, defalarca oynadılar saçma sapan ralliler izlettiler ama 2008'deki maç gibisi gelmemişti, sanırım bundan sonra da gelmeyecek. elbette ikisi de yaşlandı ama bu klasiği tekrar izletecekleri için ikisine de teşekkür ediyorum.
  • forever nadal
  • sanki nadal'ın bir adım önde göründüğü maçtır.
    lakin djokovic ile finalde karşılaşacakları için şampiyon çıkaramayacak olan maçtır ...
  • hangi saatte başlayacağı merak edilen maçtır.

edit: bilgilendiren suserlere teşekkürler. ülker link.
  • başlangıç saatini öğrenmek için google'a wimbledon yazmanın yeterli olduğu maçtır.
  • oldukça uzun ve zevkli geçmesini beklediğim tenisin 40. clásico mücadelesi.
    bu maç için iki tarafın da artıları ve eksileri mevcut. öncelikle iki efsanenin de formda olduğunu söyleyebiliriz ancak yaş farkı ve vücut dayanıklılığı anlamında nadal'a yarım adım yazalım. ayrıca son maçları olan roland garros yarı finalindeki galibiyetin morali için yarım adım daha ekleyebiliriz rafa'ya. normalde moral üstünlük için pekala bir adım önde diyebilirdik nadal için ancak ikisi de psikolojik açıdan çok üst düzey oldukları için yarım adım diyorum. gelelim federer'in artılarına. şüphesiz ki wimbledon çimleri nadal'ın artılarını dengeler nitelikte olacaktır federer lehine. böylece tarihin en iyi çim oyuncusu için de bir adım yazarak mücadeleyi kağıt üzerinde dengeleyebiliriz lakin görüldüğü üzere yeni çimler beklenildiğinden yavaş. bu minik ayrıntıyla beraber ufak da olsa ispanyol raketi avantajlı görüyorum. umalım ki 5. sete uzanan harika bir maç bizi bekliyor olsun.
    not: federerspor.
  • başlaması 17.50-18.00’i bulabilir
hesabın var mı? giriş yap