• bu durumda yapılacak şeyi söylüyorum açılın

yanınızda getirdiğiniz kabin içi çanta açılır içinden bir adet tay derisi eldiven çıkarılıp size bunu diyen kadının suratına şepe şille şeklinde 240rpm olarak uygulanır, hala cocugu kaldırmıyorsa çantanızda taşıdıgınız acme çekici kadının kafasının ortasına zbamm diye indiriniz buna karşı koyamayacak ve pekmezi akacaktır, artık cocugu kendınız rahatlıkla cam kenarından kaldırıp koridora koyabilirsiniz.

iyi uçuşlar.
  • evinde çocuğunun özgürlük alanını istediğin kadar geniş tutabilirsin ama uçakta değil. bir de şımaran çocuğunu uyarmayan aileler var, o daha fecii
  • kimin çocuk olduğunu anlayamadığım rezalet.
  • bu nasıl bir mübalağadır ya kadın otursa kesinlikle haklısın anlarım kalksın da çocuk oturuyor diyorsun. muhtemelen çocuk gökyüzünü seyretmek istedi. bunu dava haline getirecek ne var? yol mu tutuyor sizi hayırdır? üstteki yorumsa daha büyük bir facia. yok kadının suratına tokat at yok çekiçle pekmezini akıt. ne kadar tahammülsüzleştiniz birbirinize karşı çok yazık.
  • rezalet değilse de bal gibi de can sıkıcı olaydır. bir de aptal yerine koymuş kadına bak ya. aferin kardeşim, yedirme hakkını. ben de olsam aynı şeyi yapardım.
  • allah başka dert vermesin dedirten başlık. kınamıyorum çünkü benimde başıma gelmesini istemiyorum.
  • cam kenarına check in yaptırdığın halde uçağa binince orada başkasının oturduğunu görmek ne ilk ne sondur sevgili kardeşim.

artı bu rezalet değil gayet sıradan bir durumdur.

(bkz: burası türkiye)
  • gereksiz mevzuu
  • böylelerine denk geldiğim zaman kesinlikle muhatap olmuyorum.
    kabin memuru veya kabin şefini çağırıp durumu düzeltmesini söylemeniz yeterli. anlayışlı veya anlayışsız bir insan olmasının bir önemi yok, sonuçta size ait olan bir yeri farkli birisi işgal edemez.
    muhatap olup canınızı sıkmaya değmez.

edit:tdk
201 entry daha
hesabın var mı? giriş yap